Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az normális hogy kifejezetten...

Az normális hogy kifejezetten taszít a mai világ pedig még nem vagyok 20 éves se?

Figyelt kérdés

A legnagyobb életcélom hogy egyszer nyerjek a Tristandc. egyik pályázatán és néhány évet Tristan da cunha-n dolgozhassak, és ha lehetséges akkor oda is házasodjak. Ha meg teljesen lehetetlen akkor egy Alaszkai/Új-Zélandi/Svájci stb hegyi faluba akarok költözni rohadt messze mindentől, és csak nyugalomban élni távol a világ zajától.


Egyáltalán nem akarok olyan világban élni mint a mai és ahogy figyelem a világot mindig csak rosszabb lesz.


Mindig ilyen kis eldugott hegyi falvakban elélőkről szoktam filmeket, videókat nézni, könyveket olvasni és sokkal jobban tetszik.

Gyakorlatilag az is megvisel ha fél napnál többet kell nagy (értsd több mint 50ezres) városban tartózkodnom.


Ha megnézem az alábbi videókat

[link]

[link]

[link]

[link]

egyértelmű hogy az utolsóban bemutatott élet messze a legjobb.



2021. márc. 31. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Normális. Engem is taszít pedig MÁR nem vagyok 20 éves.
2021. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem a nagyvárosi élet, hanem maguk a (gonosz) emberek taszítanak.
2021. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Miért ne lenne normális? Igaz, én magam nem költöznék ilyen helyre, de szívesen kipróbálnám rövid időre. Igazából sokkal jobb lehet, mint ezek a hatalmas városok, rengeteg lakóval, 10 (vagy több) emeletes házakkal.
2021. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Annyira bírom, hogy hatalmas kényelemből vágyik valaki ilyenre, aztán egy téli Alacsony-Tátra túrán elvérezne. :/
2021. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Miért is? Teljesítménytúrázom és nem véreznék egy egy téli Alacsony-Tátra túrán. És amúgy meg folyamatosan fejlesztem magam hogy minél inkább még jobban képessé váljak rá.


Nem értem mi bajod van velem.

2021. márc. 31. 17:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még tudom milyen volt akkor, amikor még nem taszított. Ugorjunk vissza egy 12 évet.
2021. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fsms ***** válasza:
100%
Normális. Váltsd valóra az álmaidat!
2021. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Lepontoztatok nullára, de egy sima sétát sem bírnátok.
2021. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
#4-es! Asszem pont az ilyenek miatt menne el innen jó messze a kérdező 🙂
2021. ápr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkoriban engem is taszitott. Igy 25 évesen annyi a különbség, hogy vagy szarok rá, vagy energiám sincs foglalkozni ezekkel.

Talán ennyiben jó felnőni és saját életet élni, mert akkor könnyebb sokkal leszarni ezeket.

2021. ápr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!