Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az normális hogy kifejezetten...

Az normális hogy kifejezetten taszít a mai világ pedig még nem vagyok 20 éves se?

Figyelt kérdés

A legnagyobb életcélom hogy egyszer nyerjek a Tristandc. egyik pályázatán és néhány évet Tristan da cunha-n dolgozhassak, és ha lehetséges akkor oda is házasodjak. Ha meg teljesen lehetetlen akkor egy Alaszkai/Új-Zélandi/Svájci stb hegyi faluba akarok költözni rohadt messze mindentől, és csak nyugalomban élni távol a világ zajától.


Egyáltalán nem akarok olyan világban élni mint a mai és ahogy figyelem a világot mindig csak rosszabb lesz.


Mindig ilyen kis eldugott hegyi falvakban elélőkről szoktam filmeket, videókat nézni, könyveket olvasni és sokkal jobban tetszik.

Gyakorlatilag az is megvisel ha fél napnál többet kell nagy (értsd több mint 50ezres) városban tartózkodnom.


Ha megnézem az alábbi videókat

[link]

[link]

[link]

[link]

egyértelmű hogy az utolsóban bemutatott élet messze a legjobb.



2021. márc. 31. 16:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Normális, undorodok mindentől és mindenkitől. Minden vágyam, hogy a Balatonhoz költözzek egy tanyára, ahol szomszédaim sincsenek, és teljesen hangszigetelve legyen a hálószobàm, hogy ne halljak kintről semmit. Mindent magamnak termeljek növényt, húst, bort, stb. És önellátó legyek. Húsz vagyok.
2021. máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!