Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem barátkozik velem senki?

Miért nem barátkozik velem senki?

Figyelt kérdés

Próbálok pozitív lenni és nyitott, de senki se barátkozik velem :(


Miért van ez?


26/F



2021. ápr. 4. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert az emberek többsége nem barátságos a számára idegenekkel, pláne nem felnőttként.
2021. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Keress valami hobbiddal kapcsolatos közösséget. Ott megismerhetsz olyan új embereket akikkel már kapásból van bennetek valami közös.
2021. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Fogadd el ezt, ilyenek az emberek, én nő vagyok és dettó.

Inkább próbàlj megismerkedni egy kedves nővel, párkapcsolatot kialakítani. Sokkal boldogabb leszel, együtt főztök, kirándultok stb. majd együtt.

Nem lesz szükséged majd felszínes “barátságokra”.

2021. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Eszedbe ne jusson emiatt öngyilkosságot elkövetni. (most látom a kulcsszót, te jó ég)

Amig nem ismerkedsz meg valakivel, addig mozogj sokat levegőn, sokat segít a borús gondolatok ellen. Ha érzed kezdesz szomorú lenni, olvass egy jó könyvet, vagy nézz egy szép utifilmet, hívd fel anyukádat mit csinál, ugroj le boltba, vagy takarítsd ki a lakást, mosd fel az erkélyt, mindegy mit csinálsz, a lényeg, hogy ne magadra figyelj, minél jobban belemerül az ember az önsajnálatba annál

lejebb csúszik...

tapasztalatból írom, én már 42 éves vagyok, minden embernek vannak ilyen időszakai az életben, sajnos többször is. De elfog múlni, hidd el, csak pici tenni kell ellene. Aztán előbb utóbb befogsz vonzani kit aki hozzád hasonló.

Fiatal vagy még nagyon, süt a napocska, örülj az életnek. :)

)

2021. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hidd el, meg van az okom, 26 évesen nincsenek szüleim, egyedül vagyok, munkahelyről munkahelyre vánszorgok, nem fogad be egyetlen társaság sem, a ház rossz állapotban, mindenki lenéz, gyűlöl... :(
2021. ápr. 4. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Igen, ez érthető így, sajnálom. :(((

Valóban nem könnyű ilyen nehéz háttérrel elindulni, de nem szabad feladnod.

Az emberi életnél semmilyen anyagi dolog nem lehet fontosabb.

Ha szorgalmas vagy, talán megpróbálhatnál külföldre kimenni dolgozni, vannak közvetítő cégek, az elején ott is nehéz, de kedvesebbek az emberek, segítőkeszebbek is.

2021. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Az élet nem habos torta
2021. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!