Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Velem tartana valaki akinek...

Velem tartana valaki akinek már minden mindegy? Elmehetnénk csovezni a nagyvilágba

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 14:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Ellentétben veled, nekem még vannak terveim.
2021. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

az egyik unokahúgom meglépte ezt.

vezető beosztású csajszi volt meg minden, aztán fogta magát és szó szerint gyalogosan világgá ment.

bejárta egész európát első körben autóstoppal.

jelenleg portugáliában lakik egy lakókocsiban, vega és ilyenekből él, hogy gyümölcsszedés mellette full boldog, elégedett.


Mondjuk kicsit sajnálom, hogy elment, mert ő volt a kedvenc unokahugim.

2021. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én benne vagyok.

Mikor indulunk?

Hány éves és milyen nemű vagy?

Én 23F

2021. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező figyeled, hogy 14:14-kor írtad ki a kérdést? Isteni sugallat szállt meg téged.:D
2021. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Az első válaszoló majdnem 14:41 kor írta meg a válaszát...érdekes:)
2021. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

5

De csak majdnem, így nincs benne semmi érdekes. Egyébként sem lenne.

2021. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14:50 Az unokahugid nem magányos ?
2021. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én hasonlóra készülök
2021. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazából úgy érzem én is közel vagyok ahhoz, hogy megtegyem ezt a lépést. Ez szerintem nem arról szól, hogy már nincsenek tervei az embernek. Egyetemre járok, jól is megy de egyre inkább aggaszt és demotivál hogy diplomával a kezemben sem feltétlen élek fogok jobb életszínvonalon élni mint előtte, az első jó pár évben biztosan nem. Másrészt úgy érzem nagyon nehezemre van a letelepedett életmód. Nagyjából fél év után ugyanazon a helyen kezdem magam kényelmetlenül érezni, frusztrált leszek és levert. Főleg munkahelyen mutatkozik meg. Pár hónap alatt betanulom a munkát, beilleszkedek a közösségbe és addig élvezem, viszont utána úgy érzem nincs több kihívás, monotonná válik az egész és ez nagyon megvisel. Erre mostanában jöttem rá, mintha kéne a mozgás, mindig valami új ahhoz hogy úgy érezzem élek.

Másrészt volt pár elég rossz évem, és úgy érzem jobb lenne hátrahagyni mindent, tiszta lappal kezdeni egy új helyen ahol senki sem ismer.

Ha gondolod beszélhetünk a dologról.

2021. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Egy 28 éves youtuber nő nemrég lett öngyilkos, pedig a világot járta. Nem mindig múlik ezen, de nekem is tetszene.

Pakolok is, várlak titeket!:)

2021. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!