Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Velem tartana valaki akinek...

Velem tartana valaki akinek már minden mindegy? Elmehetnénk csovezni a nagyvilágba

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 14:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is benne vagyok,aki benne lenne az nekem is írhat de komolyan. 🙂
2021. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 rewqrewqrewq ***** válasza:
59%

Kalandoroknak üzenném. Nincsenek csodák.


Ismerős ismerőse kiment ide oda 1 forinttal ... gazdag lett, boldog lett stb.

Az ilyen sztorik 99% ha nem is mese de csúsztatás a köbön.

Annak idején több száz beszélgetést folytattam külföldön élő magyarokkal facén. Főleg azokkal akik annyira hirdették h megindultak a semmibe üres zsebbel. Amikor kértem őket h részletezzék már a kijutásuk menetét 99 százalékban ezer sebből vérző sztorikat hallottam .. Ha kérdéseket tettem fel, a mese részleteiről, legtöbb mesélő be se tudta fejezni a történetét mert nem állt össze a kép. El kell felejteni h nyelvtudás és kellő anyagi háttér nélkül bárhová is kimenjél. A női sztorik háromnegyedéből ki van hagyva h könnyen kijutott pénz nélkül MERT ép volt egy hapsi aki magával vitte és évekig kitartotta. Vagy egy rokonhoz ment. Vagy alapból barinőkhöz épült be kurvának, idővel pedig áttért rendes melóra és már családanya stb. Régen nagyon sok mese volt az USA ba, Kanadába üres zsebbel kimenő főleg fiatal fiúkról akik állítólag a pályaudvaron a telefonkönyvből kerestek ki magyar neveket és onnan indult a karrier. Aha. Hogyne :) Volt egy időszak amikor nagyüzemben ipar jelleg szerveztek ki meleg fiúkat idős férfiaknak a tengeren túlra. Minden fizetve volt csak menjen. Aki kint "ügyes" volt komolya vagyonhoz is jutott idővel. Főleg most kovid idején hova akartok kalandozni?? Már koldulni se lehet sok helyen a kovid miatt. + El ne felejtsétek ... már nem olyan se a nyugat se nyugat európa se a skandináv térség mint 20-30 éve. Főleg ha nincstelen senkiként akarsz kint bolyongani 3 perc alatt beleütközhetsz ilyen olyan afgán, szír utcagyerekekbe. ÓÓ Párizs, minő festő hely. Na majd éjszaka sétálgassatok főleg peremkerületekben. Kéregetni is ott fogtok ahol az arab megengedi HA megengedi. ........... Csak úgy menjen valaki külföldre ha atom biztos lakhatást ígér egy rokon vagy munkahely. De a lakás állagáról is előre kérjen képeket, nem a vakvilágba menni. Utána meg pityeregni h csak hatan alszunk egy szobában .. vagyis csak próbálunk aludni. Eleve akinek van itthon tehermente lakása, vagy a szüleivel él csak ép unatkozik...az ne pityeregjen mert legalább otthonod van. Sok albérletesnek lakása se lesz. max ha egyszer megsajnálja az állám és kap egyet. KB ötös lottó esély van rá.

2021. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
Jah, ezzel nyilván senki sincs tisztában és neked kellett üzenni hogy megtudja a köznép. Legalább fél órára zseninek érezhetted magad amíg leírtad.
2021. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

tegnap 14:48

Igaza van.Csak ti nem bírjátok elfogadni akik nem birnak egy helyben maradni :D

2021. ápr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Tibusz87 válasza:
100%

Én voltam hajléktalan... Életem leg tanulságosabb 10 hónapja volt. A hajléktalan alatt ertsd... Koldulás, kukából étkezés. Franciaországban voltam. Nyelvtudás nélkül. Nehéz volt, de valóban... Sose voltam még olyan szabad mint akkor. Ezt az el camino-t meghagyom most neked. De ha erre adod a fejed, keress meg bátran. Hátha el tudlak látni 1-2 hasznos tippel.

És annyi... Legalább egy angol alap színtet beszélj. Nagyon rossz, mikor éhes, szomjas vagy, és nem tudsz segítséget kérni. Ha 20-25 között vagy, sokat nem veszíthetsz. 22 voltam én is. Tanulságos ez a fajta nyomor. Még annyi... Javaslom, hogy délen a Földközi Tenger közelében állj neki ennek az életnek. Ott télen sem megy a hőmérséklet -3°C alá. Legalábbis ritka. Sok seikert.

2021. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Igen szivesen, hogyan kezdünk hozzá?
2021. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Van akinek sikerül ,és van akinek nem ! 1 biztos ha valakinek gondja baja van , az elől nem lehet elköltözni, és pont !
2021. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Amit #12 írt. az betűről, betűre igaz.
2021. ápr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Csinálj egy Discord csopit aztán ott be tudsz venni mindenkit,köztük engem is,ha meg vagy vele akkor küld el a meghívót mindenkinek és persze nekem is.

Ha nem tudnád mi az a Discord?

[link]

2021. ápr. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hol?
2021. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!