Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Előfordult mással is,hogy...

Előfordult mással is,hogy meglátott egy lányt a tévében,de nem találta a neten és így nem tudta felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én láttam a YouTube-on egy nagyon szép lengyel lányt,amint éppen az időjárásról beszél,de nem sikerült kiderítenem ki ő.Pedig még a tévé honlapjára is rámentem ahol dolgozik.Kellemes, nyugtató hangja volt a lànynak amellett hogy szép,azért figyeltem fel rá🙂

2021. ápr. 7. 14:36
 1/8 A kérdező kommentje:
YouTube on láttam,de ugye a tévéből lett feltöltve,ugyanúgy ahogy mindennap feltöltik az M1 híradót is🙂
2021. ápr. 7. 14:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ugyanaz a kérdező vagy, aki többször is ráírt már más lányokra, de sose mondta el, hogy sikerült?
2021. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem.De én is írtam már rá idegen lányokra,sajnos nem lett semmi🙂
2021. ápr. 7. 14:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fordult még elő ilyen. Elég weird kérdés lett ez :D
2021. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ráírtam a Müller Cecília asszonyságra,de nem válaszolt.😷😩😩😟
2021. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Ceci már foglalt, úgyhogy kocc a csajomtól
2021. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A jo hir az, hogy a lengyelek nagyon tisztan jellegzetesek, es jo hapsibol is ugyanazt a prototipust meg lehet talalni es a szep lanyokbol is nagyon sok van, es sok a hasonlo tipus.
2021. ápr. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 nem voltam még Lengyelországban de gondolom hogy sok lehet a szép lány ott.
2021. ápr. 8. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!