Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet boldog az ember...

Hogyan lehet boldog az ember egyedül?

Figyelt kérdés

Nemcsak, hogy párom nincs, de őszinte igaz barátaim sem. Egyedül élek egy kis lakásban, csinálom a feladataim, telnek a napok, én pedig csak vágyakozom egy normális barátság/ kapcsolat után.

Akik nyitnak is felém, érzem, hogy nem én érdeklem őket, csak simán lefeküdni akarnak velem, vagy felszínes pletykabarátságot várnak.

Rettentően magányos vagyok, gyakran szomorkodom.

Szintén egyedül élők, ti mit csináltok a bekattanás ellen?

Nincs senki fontos az életemben, úgy érzem nincs is kiért élnem. A sikereim sem szólnak semmiről, üresek így.

Ki hogyan dolgozza fel az ürességet?

24L



2021. ápr. 7. 19:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van kb. annyi hogy 23 vagyok és még otthon élek. Én arra gondoltam, hogy amint lehet majd eljárok jóga órákra vagy ilyesmi, hogy emberek között legyek de nem a munkahelyen. 😊 Te is eljárhatnál valami sport órára, vagy festhetnél vagy ilyesmi. Pénzbe kerül, de azért jobb mint otthon lenni egyedül magányosan.
2021. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!