Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogyha lassan 9...

Mit csináljak hogyha lassan 9 éve nincsenek beszélgetőtársaim?

Figyelt kérdés
Elrontottam az életemet mert én vendéglátós suliba jártam de 3 év után otthagytam aztán átmentem felnőttoktatási gimibe ahol 2 év alatt leérettségiztem. Minden kimaradt kamaszkoromban az életemből. Körübelül 19 éves korom óta töltöm magányosan az életemet érettségi után nem találtam meg úgymond hogy mit akarok csinálni, bár azért probálkoztam de semmi nem sikerült. Ez alatt az idő alatt nem volt se beszélgetőtársam, barátnőm meg nem is volt. Ha meghalnék csak a szüleim jönnének el a temetésemre mert nincsen semmi ismerősőm. Kilenc éve élek magányosan és nem tudok már ebből kilépni és álllandóan a halálon gondolkodok.
2021. ápr. 7. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj, beszélgess, hátha kialakul valakivel egy mélyebb barátság. Persze ez nem egyről a kettőre megy.

23 éves vagyok, ha gondolod, nekem is írhatsz.

2021. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Igyál sok sört. Tapasztalatból mondom, hogyha csak egy rövid ideig is, de elfelejted a problémáidat.
2021. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
86%
Hát kezdj el interneten ismerkedni, találkozgass azokkal, akik szimpatikusak! És minden esetre (a kérdés hangulatából ítélve) szerintem keress egy pszichológust. Biztos tudna segíteni, hogy feldolgozd azt, amit fel kell! 🙂
2021. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod az egyházi köröket is (majd ha ismét látogathatók lesznek a templomok, imaközösségek.)


Ha valamelyikben csalódnál esetleg többször is, van másik lehetőség.


De tapasztalatból mondom, hogy nem érdemes az összes egyházat végiglátogatni, mert belezavarodnál a különböző vallási szokásokba.


Válassz ki mondjuk 3-at (nekem nem túl jók a tapasztalataim a római katolikusokkal - éppen hogy a nehezebben elviselhetőség szintjén - inkább az evangélikus és a református volt a szerencsésebb választás.)


Ráadásul a római katolikus vallásból keletkezett a másik kettő - úgy tudom bizonyos hírforrásokból. Nincsenek olyan túl nagy eltérések a szokásaikban, kevésbé zavaró.

2021. ápr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Ha vannak könyveid, sosem vagy egyedül!" és ez mennyire igaz! Nekem sincsenek barátaim, bár egy két emberrel beszélgetek, nem feltétken igazi barátságok ezek, van akivel egy héten egyszer írok pár sort! Nekem a könyvek és a játékok megadják ezt! Pl mmorpg-zek, ott ha csak pár órára is, de találok magam mellé játékosokat, akikkel elszórakozok! Ennyi nekem elég is! Barátnőre jelenleg nem vágyom, mert a karácsonyi ajándékom egy szakítás volt (pontosabban a két ünnep közt)..
2021. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!