Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet hogy nekem olyan élet...

Lehet hogy nekem olyan élet való ami arról szól hogy egész nap otthon ülök és merengek?

Figyelt kérdés
Lehet,Hogy nem is valók nekem se barátok,se barátnő,se munkahely,se munkatársak?Lehet hogy arra születtem hogy csak lézengjek?

2021. ápr. 10. 14:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nincs is olyan munkakör amibe én beleillenék.És társaságba se vagyok való.Nekem az való hogy otthon üljek egész nap vagy elmenjek egyedül az erdőbe sétálni.
2021. ápr. 10. 14:36
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem születtél semmire. Te döntöd el, hogy mit kezdesz az életeddel.
2021. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Változz... Lehet magadtól is, lehet szakemberrel is.

HA AKARSZ, ezt jól jegyezd meg

2021. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De én úgy érzem,Hogy nem vagyok sehová se illő.Valaki sofőrnek jó,valaki szakácsnak,valaki ápolónak,valaki orvosnak,valaki rendőrnek,Én egyikben sem tudnám elképzelni magam.
2021. ápr. 10. 14:39
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezek az emberek nem születtek arra, hogy ezekben jók legyen, hanem tettek értek. Téged például mi érdekel?
2021. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én mindegyikbe, jó ápolót nem élvezném szerintem xd

Ne hisztizz én is így éreztem egy betegség miatt...

De ez nem így van, és első csalódás után ne add fel

2021. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanez vagyok én is. Nem hisztizik tényleg van ilyen. Például én sem találok olyan munkát amit hosszú távon ki tudnék bírni. A többi is igaz rám.
2021. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan, mintha valaki azt kérdezné, hogy olyan étrend való-e neki, ami kizárólag tortából és sütiből áll.

Nyilván vonzó ötlet, de hosszú távon nem egészséges.

2021. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb, hogy ez milyen erzes neked. Jo igy? Vagy csak nem mersz, tudsz mast tenni. Mert amig jo, addig mas nem szamit.
2021. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igaz ami igaz.
2021. ápr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!