Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet hogy nekem olyan élet...

Lehet hogy nekem olyan élet való ami arról szól hogy egész nap otthon ülök és merengek?

Figyelt kérdés
Lehet,Hogy nem is valók nekem se barátok,se barátnő,se munkahely,se munkatársak?Lehet hogy arra születtem hogy csak lézengjek?

2021. ápr. 10. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mit csinálnál szívesen? Függetlenül attól hogy mennyire értesz hozzá.
2021. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Biztos fiatal vagy, gondolom még 30 sem. Megpróbálnál elszigetelten élni pár évig, aztán rájönnél, hpy upsz! No good.

Az élettársam is egy remete aki az erdő szélén lakik, aki végül rájött, h nem oké ez így, aztán megtaláltam mert az ilyen pasasokra bukok ezek szerint és most itt pihen mellettem az ágyban.

2021. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 moozygoo ***** válasza:
Lehet, ezt neked kell kideríteni
2021. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem, de ehhez vagy szokva. Viszont ez senkinek se jó így. Szerintem.
2021. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
11 kamionsofőrködnék legszívesebben hogy lássak valamit a világból.De nem lennék sofőrnek sem jó.
2021. ápr. 13. 20:05
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Faterom az.

Miért látod azt hogy nem lennél jó?

2021. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok..ezt sokan nem értik mert őket vezérli valami(mégha nem is értik) de ehhez spirituálisnak kell lenni h értsük..ami jó ebben a személyisegben h szószerint bármi lehetsz..csak nem akarsz..ennyi..
2021. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!