Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 40 éves férfiként már kéne...

40 éves férfiként már kéne hogy legyen gyerekem?

Figyelt kérdés
Ha unoka nem is,de gyereknek már kéne lennie legalább egynek.Egy 15 év körüli lányomnak vagy fiamnak kéne lennie ebben a korban.10 év múlva meg nagypapának kéne már lennem.Más is így látja?

2021. ápr. 13. 16:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem kötelező szaporodni mindenkinek. Ezt hívják természetes kiválasztódásnak.
2021. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%

Nekem se lesz. Én nem szeretem a gyerekeket, számomra egy nyűg.

Meg amúgy is, minek? Nyakunkon a felmelegedés, egyre rohan a világ, mindenki hülye, rohadt sokan vagyunk a bolygón.. Tényleg azért legyen gyerekem, mert kell? Mert elvárja a társadalom? Hagyjuk már..

2021. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem véletlenül nem szaporodnak egyes emberek. Ez így van jól.
2021. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondoltam (42 vagyok), hogy ráér, rengeteg időm van. Aztán most, hogy komolyabb kapcsolatom van (házasság, stb), most jövök rá, hogy ennyi idősen (főleg, ha a hölgy is ennyi) már nem olyan pikk-pakk, de úgy néz ki, összejön. Szerintem nem vagy lekésve, de azért vedd számításba, hogy 40 év felett már nem olyan magától értetődő, hogy jönni fog. Ettől függetlenül légy spontán, engedj annak, amerre az élet mutatja, hogy menned kell, nekem ez bevált.
2021. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs előírva sehol, hogy mit kell, és milyen életkorban. A saját életedet éld, ne másét!
2021. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%
Csatlakozok a 25-höz. Éld a saját életedet. Onnan kezdve, hogy van a gyereked, a rabszolgája vagy. És még az se biztos, hogy fel tudod nevelni, mert az anya meggondolja közben magát. Vagy akár te.
2021. máj. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!