Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lesz velünk,ha mindenhol...

Mi lesz velünk,ha mindenhol drága minden, bármelyik piacra megyünk,vagy bármelyik üzletláncnál vásárolunk?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem vásárolni,nem vettem sok mindent,kenyeret,egy fél kilós kolbászt,egy kis rágcsálni valót,egy csomag tésztát és egy kis üdítőt.Ezért fizettem 2000 forintot.Mi lesz velünk,ha az árak még jobban elszállnak?

2021. ápr. 14. 08:39
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
10 igen,dolgozom,próbálom beosztani a pénzt mint sokan mások.Próbálok spórolni amin lehet.Azt még hozzáteszem hogy nem gyulai kolbászt vettem,és nem Coca colát ittam.
2021. ápr. 14. 09:05
 12/28 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg sokszorosát keresem, mint te, de üdítőre attól még nem adok ki pénzt.
2021. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%

Ha kihagynád az értelmetleg és káros cuccokat (rágcsálnivaló, üdítö), akkor jóval kevesebbet fizetsz és még kevesebb bajt is okozol magadnak.

Másrészt meg keress normális munkát, akkor nem kell párszáz Ft miatt problémázni.

2021. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 kicsibarany ***** válasza:
78%

12-es jól írta. Számold ki, hogy mennyit költesz egy hónapban üditőre. Meg fogsz lepődni.

A rágcsa se kötelező.

2021. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos a kiskeresetűeknek tényleg élhetetlen már ilyen árak mellett. Annyira sajnálom, hogy sokan ilyen kevés pénzből kénytelenek megélni, nekem két-háromszor ennyiből sem menne, csak folyamatos egzisztenciális krízissel. Javaslom a kereseteden változtatni, az árakon sajnos nem tudsz...
2021. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha van kerted, akkor termessz magadnak zöldségeket. Tavaly kb. 5 ezret szántam vetőmagra, de a kertből szedett zöldségmennyiség tuti volt vagy 100 ezer forint.
2021. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
56%
Oké, hogy kihegyezzük itt a rágcsa, üdítő kérdést arra hogy ne költsön rá, mert amúgy is egészségtelen. De mi van ha valaki mondjuk fitt rágcsálni valókat vesz? Amik még egészségesek is. Mondjuk tízórai, uzsonna gyanánt. Azok még drágábbak mint a trashfood rágcsák, és akkor már is ott vagyunk hogy az ember legalapabb fiziológiai szükségletéből akarunk lefaragni, ami az evés, ivás. Mert ugye elméletben vízen és szárazkenyéren is el lehet élni...
2021. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
49%

17:

Amúgy nem drágábbak, volt hogy bébirépát ragcsáltunk ropi helyett, és kilóra mérve a bébirépa sokkal olcsóbb. A zöldségchips meg más trendy dolgok a drágák, zöldséget rágcsálni viszonylag olcsó.

2021. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
80%

"fitt rágcsálni valókat"


Az a zöldség, gyümölcs, magvak. Ha meg nincs rá pénzem, megtanulom megcsinálni, ami kell.

2021. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 kicsibarany ***** válasza:
57%
Mindegy hogy egészséges vagy egészségtelen, akkor sem kötelező "rágcsát" venni. Én is szeretem pl. az avokádót, egészséges is, attól még nem létszükséglet.
2021. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!