Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lesz velünk,ha mindenhol...

Mi lesz velünk,ha mindenhol drága minden, bármelyik piacra megyünk,vagy bármelyik üzletláncnál vásárolunk?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem vásárolni,nem vettem sok mindent,kenyeret,egy fél kilós kolbászt,egy kis rágcsálni valót,egy csomag tésztát és egy kis üdítőt.Ezért fizettem 2000 forintot.Mi lesz velünk,ha az árak még jobban elszállnak?

2021. ápr. 14. 08:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
54%
Nem hát, de szerintem az avokádó nem is rágcsa.
2021. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
64%

Mit jelent pontosan a létszükséglet?


Hogy nem halsz éhen, és nem fagysz halálra kb. De ezt úgy is meg lehet oldani ha éttermek kukájából étkezel, és a híd alatt tüzet rakva alszol. Szóval ilyen alapon bármire rá lehet fogni hogy szükségtelen túlköltekezés...

2021. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
92%
Szóval csak azt akarom mondani, hogy nyilván aki minimálbért keres, az ne vegyen áruhitelből 300e Ft-os Iphone-t, de azért ne essünk már át a ló túloldalára, hogy mindenre rásütjük ami kb tényleg nem a teljesen lecsupaszított életben maradáshoz kell, hogy az már valami luxusköltekezés...
2021. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 kicsibarany ***** válasza:
29%
Ami nem fér bele a havi fizetésbe, azt én luxusnak gondolom.
2021. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24%
A birkák továbbra is doooogozni fognak, az árak meg magasabbra szállni.
2021. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
60%
Üdítő helyett otthon főzött gyümölcstea. Egy csomag gyümölcsteából sok ilyen "üdítő" kijön. Rágcsa helyett egy krumplit lereszelsz az uborkaszeletelőn, olajban kisütöd, és csipsszé válik.
2021. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
38%

@16:01


Ahol egy 300-400Ft-os csipszen vagy üdítően kell megfogni a pénzt, az már valami nagyon szánalmas élhetetlen nyomorúság.

2021. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
52%
Azért nem teljesen igaz az, hogy minek vett mondjuk rágcsát, persze értem hogy ki lehet hagyni stb.. Na de azért ha már dolgozik reggeltől-estig az ember egy k.ibaszott rágcsa férjen már bele és ne azon keljen kattogni, hogy mikor döglik éhen.
2022. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!