Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezhet más megoldás az...

Létezhet más megoldás az öngyilkosságon kívül egy olyan férfinak, akinek 33 évesen sose volt viszonya nővel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 21:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%

Figyu, szerintem erre a dologra ne pörögj ennyire rá... Ne én legyek, aki elmondja, hogy mi az, ami fontos, és mi az, ami nem, és a farkad mérete és hogy eddig hány nővel voltál biztosan kardinális kérdés, de - Isten bocsássa meg - szerintem talán nem ezek a legfontosabb dolgok az életben...


Őszintén nem tudom, lézetik-e olyan mértékű 'szégyen', ami miatt valakinek öngyinek kellene lennie - gondolom, ez leginkább attól függ, milyen jelentőséget tulajdonít ezeknek az illető; az én véleményem, hogy aki ilyeneken töpreng, meglehetősen rossz perspektívából szemléli az életet...


Valamelyest tudok azonosulni a helyzeteddel, mert én is magam vagyok, és nagyon sokáig magányosnak éreztem magam, és 27 éves koromig nem voltam nővel - és emiatt nagyon sokáig mélységesen szégyeltem magam és nem volt önbizalmam... 27 évesen mentem el először egy prostihoz, és azóta is csak velük voltam eddig. Az első alkalommal annyira zavarban voltam, hogy fel sem állt - katasztrófa; gondolhatod...! :D (És, őszintén szólva, egy picit jobban is megválaszthattam volna a partnerem, csak nem mertem valami 'menő' csajhoz elmenni szűzként...) Mostanra, hogy túl vagyok ezeken a tapasztalatokon és nem szorongok már ezek miatt, úgy érzem, nem akkora dolog ez az egész, mint korábban gondoltam, és az emberek talán túl nagy jelentőséget is tulajdonítanak az ügynek...


Sajnos, én is áldozatul estem annak, aminek a történelem folyamán számtalan ember is, hogy mások szemével mérem magam, és aszerint értékelem önmagam, hogy mások értékrendje szerint milyen magasan teljesítek (milyen munkám van, hogy teljesítek, mit gondol rólam apám, mennyire vagyok jófej és szimpatikus, turkálom-e az orrom, milyen a nemi életem, vonzódom-e az azonos nemhez, kezet mosok-e pisilés után, stb.). Az emberek a kezdetek óta zászlóra tűznek bizonyos tulajdonságokat, bizonyos jellemzőket, amelyekkel egy 'valamire való' egyénnek rendelkeznie kell vagy rendelkeznie kellett, és részben 'movitálás' végett és részben azért, mert túl komolyan veszik magukat, egyeseket körülugrálnak és a válukat veregetik, másokat meg a földig lehordanak. Ezek a jellemzők korról-korra és kultúráról-kultúrára változnak, és ha az ember ezzel tisztában van, és kellő távolságból szemléli ezt a jelenséget, még úgy is tűnhet, ezek a dolgok sokkal inkább az emberiség érdekeit hivatottak szolgálni, mintsem az egyénét - és ezért is vannak, akik úgy gondolnak a szokásokra és hiedelmekre, mint egyfajta börtönre...


Ahogy én látom, 2 féle képen lehet élni ezt az életet; lehet ezt valamilyen eszmének meg célnak szentelni, és lehet aszerint élni, hogy mi tesz téged boldoggá és mi az, amit te fontosnak tartasz - én az utóbbiakban hiszek, szerintem más eleve ellentétes az élettel. Fontos, persze, a társadalmi státuszod is, de aki azzal azonosítja önmagát, szerintem nagyot hibázik. Akárhogy is élsz és akárki is vagy, a végén mindenki ugyanúgy összeszarja magát amikor meghal...


A punci jó dolog, a szerelem még jobb, de egy hűs koktél is jó, és egy jó könyv még jobb, és még megannyi dolog van, amivel élvezetesen el tudod tölteni az idődet. Én azt javaslom, merj önállóan véleményt alkotni és tanulj meg fütyülni arra, hogy mit mondanak a tudálékos mások... - (Nyílván ezek ellenkezője is fontos lehet, de úgy látom, ezen a ponton azokat már kellő mértékben elsajátítottad, úgyhogy most egy picit lehet ellazulni...)


Az élet amúgy se tart örökké, és én nem mernék senkit se győzködni, hogy még halogassa a dolgot, de ha egy ilyen dolog miatt akarod befejezni a pályafutásod, szerintem tűnődj még ezen egy picit...

2021. ápr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
2%

33 évesen nem öngyilkosnak kéne lenni, hanem elgondolkozni, hogy miért van a nők szemében ennyire taszító személyiséged.

Mondjuk a kérdés is sokat elárul...

2021. ápr. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%
Írd le, hog, hogy kívül - belül milyennek látod magad.
2021. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
45%
Állj be szerzetesnek.
2021. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
58%

Az emberek hajlamosak a számukra ismeretlen dolgokat túlmisztifikálni. Emiatt félünk (ami rossz azt mégrosszabbnak képzeljük), és emiatt akarsz te most öngyilkos lenni (a szexet sokkal jobbnak képzeled mint amilyen valójában)

Számodra a szex valamilyen misztikus, emberfeletti dolog, ami szerinted annyira jó, hogyha átélnéd, másik tudatállapotba kerülnél és vörös rózsák hullanának az égből.

Meglepődnél, ha egyszer szexelnél :)

Persze, nagyon jó dolog a szex, de azért egy öngyilkosságot nem ér meg (mint ahogy semmi más).


Évek óta panaszkodik itt gyakorin egy hozzád hasonló korú srác hogy még szűz, gondolom te vagy az. Régen is írtam neki, azaz neked választ, akkor a külsődről is szó volt, emlékszem hogy felsoroltad azokat az előnytelen külső jellemvonasaidat, amelyeken nem tudsz változtatni.

De... ez nem is feltétele a szüzesség elvesztésének.

Ápoltnak és tisztának kell lenni, a jóképűség nem feltétel.

Tehát: tiszta, nem szakadt ruha, ápolt haj (nem kell belőni, csak ne csöpögjön a zsírtól és ne legyen kócos) azt hiszem megbeszéltük hogy az arcszőrzeted nem túl előnyös, úgyhogy azt távolítsd el.

Tiszta, ápolt kéz, körmök, ápolt egészséges fogak.

Férfiaknak nagyjából ennyi.

A többi az önbizalmon múlik, amit úgy lehet szerezni, ha tudatosan ugrasz bele olyan dolgokba amitől félsz.


Kíváncsi lennék rá, hogy töltötted az elmúlt 13 évet. Gondolom ugyanígy, kesergéssel. De... a következő 2 hónapban ha összeszednéd magad, nyáron már el is veszthetnéd a szüzességet. Itt a nyár, remélhetőleg lesz nyitás, itt lesz a rengeteg lehetőség a csajozásra. Tudom hogy nagyon nehéznek és bonyolultnak tűnik, de meg lehet csinálni. Csak kedvesnek és viccesnek kell lenned. Végtelen lehetőség van, felsorolok párat ami reális:

1. Ha van valami hobbid vagy van érdeklődési köröd, csatlakozz egy ezzel kapcsolatos facebook csoportba, remekül lehet ott ismerkedni, beszélgetni, nem is igényel akkora bátorságot mint élőben. Sok helyen vannak közösség találkozót, na ez tuti hoz barátokat!

2. Utazás során, például hostelben is nagyon könnyen lehet ismerkedni, mert megvan az adott a téma: utazás, nem gond beszélgetést kezdeményezni

3. Társkeresőt tudom hogy sokan nem szeretik mert félnek hogy vicc tárgyaivá válnak, de lehet adni neki esélyt. Annyi csak hogy csinálj igényes képeket szép háttérrel pl. a természetben, vagy utazás, hobbi közben, igényes ruhában, írj egy vicces kis bemutatkozót, és hidd el, jönni fognak a csajok. Neten sok ötlet van, hogy kell egy vonzó profilt csinálni.

4. Sport. Nem kell gyúrni, nem kell kondiba járni, nem kell izomagynak lenni ahhoz, hogy legyen egy boldog párkapcsolatod. Ha csak eljárnál magadban futni, egy idő után lehet megkedveled annyira hogy indulj egy kis amatőr maratonon is, ott is lehet ismerkedni. De kipróbálhatsz más laza sportokat is. A lényeg az, hogy csatlakozz egy közösséghez. Ez tudom hogy nehézkésnek hangzik mert kitartást igényel, de nekem pont arra van szükséged, hogy a kitartásodat eddzed.


Ha nem lenne ötleted, van a neten lista egy csomó különleges hobbiról, hátha megtetszik valami amit kipróbálhatsz, és máris szerezhetnél egy újfajta ismertségi kört, ahonnan már csak egy lépés a csajozás.


Angol nyelven rengeteg, meg még annál is több ismerkedési tipp van, ha nem is érted a nyelvet, én rászánnám az időt hogy lefordítsam mert TÉNYLEG remek tippeket adnak ezzel kapcsolatos oldalakon, de fórumokon is, ráadásul a nyelvet is tanulod.


Nézd, tudom, hogy átkozott nehéz összeszedni magad és belekezdeni a változásba (erről most nem írok mert túl hosszú lenne, úgyhogy csak csajozási tippeket írtam), fenntartani meg pláne. De csak egy ideig lesz szar, ha helyreteszed az életed utána már boldog leszel és be fogod ismeri, hogy megérte.

Nem kell pénz, nem kell jóképűnek lenni ahhoz, hogy boldog legyél és legyen párkapcsolatod. Azt kell megtalálnod mi tenne boldoggá (hidd el, nem csak a fent említett kirakat dolgok), és jönne a többi magától. Mégegyszer, rohadt nehéz, de megéri.


Van kiút, van lehetőség, van remény, csak fel kell emelni a popsit.

2021. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
81%
El tudsz képzelni olyan választ, ami értelmet adna az életednek?
2021. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
7%

Mennyi itt a megkeseredett gyökér 😂

Szenvedjetek akkor életetek végéig, amúgy sem érdemlitek meg a szexet.

2021. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
75%

Két megoldást látok, ha a párkapcsolatok irányából várod a megoldást:

- keress egy olyan nőt, aki szintén sokáig tartogatta a szüzességét és boldogan egyesülhettek abban a tudatban, hogy azon ritka emberek közé tartoztok, akik a házasságig vártak a szexszel. /vagy komoly kapcsolatig/ Egészen sok ilyen van, bár inkább vallásos közösségekben.

- irány a társkereső és keress egy 40-50 körüli nőt, akivel tudsz gyakorolni (náluk már esetleg megvan az a mentális érettség és empátia, hogy ne szégyenítsenek meg, átérezzék a helyzeted és bevezessenek a szerelmes élvezetekbe) Az ismeretségi körömben is több olyan férfi van, aki idősebb nővel volt először, és általában mind hálásak a tudásért, iránymutatásért, amit kaptak. Egy fiatal, egykorú partner sokkal inkább meg tudja szégyeníteni és sérteni egy férfi/fiú önbecsülését és nem is gondolja végig, mit csinál. Ha már tudod, mit akar a nő, hogy működik a szex, milyen érzés, sokkal könnyebb lesz korodbeliekkel ismerkedni.

Nekem általában az a problémám a tapasztalatlan férfiakkal, hogy irreális elvárásaik és elképzeléseik vannak, nem tudják, hogy a kapcsolatot két ember építi és energiát is kell bele rakni. Ezen is lehet dolgozni, ha tudatosan rákészülsz.

De valószínűleg az segítene, ha keresnél egy pszichológust, akivel megbeszélheted az ezzel kapcsolatos szorongásaidat illetve tapasztalataidat, kudarcaidat, ha elkezdesz nyitni a nők felé. Vagy legalább egy PUA trénert - az is adhat önbizalmat.

2021. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
47%
Mért férfival volt?
2021. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!