Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Felemészt a rosszindulat, a...

Felemészt a rosszindulat, a magány. Nem érzem erősnek magam, szerintetek, ez lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Soha nem voltak igazi barátaim, párkapcsolatom sem, lassan 40 éves leszek. Megkeseredett alakká váltam, aki állandóan rosszkedvű. Nem tudok kikapcsolódni, társalogni, rengeteg bennem a rosszindulat, depressziós vagyok, és testképzavaros. Sokszor érzem úgy, hogy én csak egy megtűrt személy vagyok a földön. Úgy terveztem, hogy szép lassan lezárok magam körül mindent, felkészítem magam a halálra, mert az lenne a legjobb megoldás. Többször érzem úgy, hogy ez a világ nem nekem való. Nem tudok kimozdulni, és ha lenne is lehetőség, egyszerűen képtelen vagyok találkozni nővel, a randevú meg egyenesen felejtős, de kinek lenne szüksége egy ilyen pocsék emberre?

2019. ápr. 30. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
te meg sosem hallottal a pszichologusokrol? vagy nem tudod mire valok? pont az ilyen problemakban segitenek. azt meg senkitol ne vard, hogy ongyilkossagra buzditson, mert buncselekmeny.
2019. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is várom... nem kell engem buzdítani! És nem fogok pszichológushoz menni! Nem lenne erőm elkezdeni azt a kört...
2019. ápr. 30. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Van értelme bármi másat tanácsolni itt? Úgy látszik a depressziód közepén már eldöntötted ebben a topikban, hogy mit akarsz tenni.


Ha esetleg lesz egy kevésbé depressziós napod, nézz vissza ide és olvasd megint végig, amit írtál.

2019. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor, sziasztok.
2019. máj. 1. 00:09
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

,,...szerintetek, ez lenne a helyes megoldás?''

Nem.

Forduljon segítségért! Akárkihez. Vannak segélyvonalak. Beszéljen egy ismerősével. Szakember is segíthet. Vannak lehetőségei.

Nyugodtan írjon privátban, ha nincs kivel beszélnie.

2019. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömet 3 hónapnyi csoport-terpiára "ítélték" a pszichiátrián, ő is hasonló lelkiállapotban kezdte. Mostanság fog letelni a 3 hónap. Azt nem mondom, hogy csontra-koppra meggyógyult, de szemmel látható a javulás és nagyon szerette is a terápiát pedig férfiból van.

Ő is kilátástalannak érezte a harcot, mostmár legalább megtapasztalta hogy milyen a javulás.

Sajnos mi itt nem tudunk szakszerű segítséget nyújtani, de tényleg mindenképp keress szaksegítséget.


És csak hogy tudd: az a lelkiállapot, amiben vagy, azt nagyon-nagyon sok ember megismeri legalább egyszer élete során. És amikor kijön belőle, akkor visszanézve csak örül, hogy nem halt meg. (Én is többek között, csak mondom.)


Lelkisegély szolgálatot keress fel mindenképp, de ha pszichiátriára lenne szükség, azt is válald bátran. Itt a gyakorin semmi mást nem tudunk mondani úgyse.


A randi majd ráér jövőre ilyenkor, vagy két év múlva. Most nem annak van itt az ideje. De majd annak is eljön.

2019. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!