Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosnak erzem magam....

Magányosnak erzem magam. Egyedül vagyok. Nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam egy ideje. Egyetemre jarok de sajnos nem tudtam beilleszkedni nem kereste senki a társaságom. Akkoriban szurt hatba az egyik legjobb barátnőm és onnantól kezdve magamba zárkóztam. A régi barátaim együtt mennek -beszélgetni szórakozni és nem veszik eszre azt hogy én nem vagyok ott nem hívnak. És ez nagyon rosszul esik hiszen nincsenek barátaim, családomtól távol lakom az egyetem miatt. Egyedül érzem magam. Volt valaki hasonló helyzetben? Ha igen mit tett?

2018. jan. 26. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Egy kicsit hasonló az én helyzetem is, bár az én régi baráti köröm már egy ideje szétesett és az az igazság, hogy nem is nagyon hiányzik onnan senki.

Viszont sajnos azóta sem tudtam mit kezdeni ezzel az egésszel, valahogy nem találtam olyan embereket akik kifejezetten szimpatikusak lettek volna (vagy ők nem találtak rám), szóval kitartok és várom, hogy jöjjön valami új szituáció, ahol lehetőségem nyílik közelebb kerülni másokhoz. Egyetem elején valahogy sokkal könnyebbnek tűnt ismerkedni...de akkor még nem volt rá igényem és azóta szinte mindenkinek meglett a maga kis zárt társasága.


Tudom, hogy nem nagy segítség, de hátha vigasztal egy kicsit, hogy legalább nem vagy egyedül ezzel a problémával. :)

2018. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó lehetőség az önállósodásra , ha csak magadra számítasz nem dőlsz be hülyítésekbe zsarolásokba érzelmi örvényekbe . Sportot önvédelmet önismeretet egyéb fejlesztő hobbit keress .Rá jössz hogy a buli menőzés versengés üres fecsegés pénzszórás és értelmetlen passzívdolog ...
2018. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hasznosítani ezt az időt olvasással, netezéssel, önismereti könyvek olvasásával, könyvtárral, sporttal, és így lehetséges, hogy új, jobb barátokra lelsz:).
2018. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyetemen én is magányos voltam, mert bár kerestek, és igényelték volna a társaságomat, én folyamatosan dolgoztam, sohasem értem rá velük lógni. De hamar eltelt a pár év!
2018. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egész középiskolában eleinte szerettem egyedül lenni, érettségi után amikor a szakmát tanultam, akkor erre rátettem egy lapáttal. Napjainkban melózom ha van munkám, amúgy itthon vagyok, de nagyon forever alone létre kárhoztattam magam. Ennyi sztori van tehát a végzetemben.
2018. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok (5.)

Barátaim egyáltalán nincsenek, egy évtizede depresszióval küzdök, semmim és senkim nincs szinte.

2018. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is barátkozhatsz. :)
2018. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!