Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 26/N, semmi nem jön össze az...

26/N, semmi nem jön össze az életemben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elég durva gyerekkorom volt. Alkoholista, skizofrén anyuka, gyógyszerekre ivott, hányt, mindig részeg volt, nem fürdött.

3 testvérem van, egyikkel sem tartjuk a kapcsolatot, az egyik mentálisan beteg.

12 éves korom óta elég erős szorongásos betegségem van, ami régebben odáig fajult, hogy nem mertem egyedül kimenni az utcára sem, és most is vannak rosszabb napjaim.

2 komoly párkapcsolatom volt, mindkettőben megaláztak, ócsároltak, és a másodikban 1 éven át csaltak.

Most egyetemre járok, rengeteget tanulok, és folyton azt kapom a tanároktól, hogy rossz amit csinálok (nem fogalmazok jól magyarul, nem jó ez, nem jó az, jó DE....).

Barátaim nincsenek, a legjobb 2 barátom (egy lány és egy meleg fiú) elárultak, és ketten szépen kizártak engem a barátságból.


Nagyon egyedül érzem magamat. Akárminek indulok neki lelkesedéssel az életben, rosszra fordul. Nem tudok és nem merek örülni, mert amint önfeledten boldog vagyok, az tart vagy 2 órát és ennyi.

Utána történik valami.


Járok pszichológushoz is, szedek antidepresszánst is. Úgy érzem nincs értelme semminek. Én küzdök, próbálom, és se barátság, se párkapcsolat, semmi figyelem, annyira egyedül érzem magamat.

Nem tudom mi tehetnék.


2021. ápr. 25. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Sok közös van bennünk: nem a legjobb szülők, barátok hiánya, egyetemen a tanárok lekezelése (vagy nem tudom, mi - túl sokat várnak tőlem, a legkisebb hiba miatt lecsesznek, persze végül a legjobb jegyeket kapom mindig). Ráadásul én is igyekszem, de mindenki azt hiszi rólam, hogy lustaság miatt tartok ott, ahol jelenleg. Én 27 éves vagyok.


Van kedved beszélgetni?

2021. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy ilyen negatív élményekben van/volt részed. Ha szeretnéd (és segít) beszélgethetünk.

22L ha számít.

2021. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Szia


Hasonló a történetem. Anyukám is skizofrén volt'elég szomoru gyerekkorom volt. Tesoim nincsenek. Rokonok mind "elmenekültek" anya miatt.


Ha van kedved beszélgetni írj nyugodtan:)


20/N

2021. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Érdemben nem nagyon tudok hozzászólni ehhez, de szerintem nagyon jól tetted, hogy kiírtad ide ezt a kérdést. Látod, már három "sorstárs" is rádtalált. Beszélgess velük, szerintem az mindenképp jót tenne neked. Bízom benne, hogy barátokat is találsz itt! Remélem minden jóra fordul az életedben, a lényeg, hogy ne add fel!
2021. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írhatnál.
2021. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!