Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az a tevékenység amit...

Mi az a tevékenység amit egyedül nem mersz csinálni?

Figyelt kérdés
Nem tudtam jobban megfogalmazni, de pl. olyanra gondolok, hogy sokan nem mernek egyedül moziba menni mert jaj mit fognak gondolni az emberek róla, meg hogy csak ő lesz egyedül stb.

2021. ápr. 28. 14:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha egy olyan bolt üres és nincs benne egy vásárló, ahova nem szoktam járni, akkor nem megyek be.
2021. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ja és vérvétel. 27 vagyok és sosem voltam még egyedül.
2021. ápr. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Régen nem mertem lányként bemenni a videojátékboltba :D


Mondjuk később volt egy vicces eset, amikor bementem valamiért, és az eladó srác valamiért nagyon meg volt szeppenve tőlem (nem is csináltam semmit, csak bementem és egy játék felől érdeklődtem), fel is cserélte a játék nevét a szériával :D

2021. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Mivel kezdek visszatérni a civilizált társadalomba, kevés olyan dolog van amitől paráznék.A puding próbája az evés, minél többször csinálja az ember, annál lazábban fog menni, de hogy a kérdésre is válaszoljak. Talán az egyik, hogy bicóval főúton egy másik városba elcangázni egy forgalmas szakaszon, ahol balesetek történnek.
2021. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én egyedül nem merek szellemet idézni.


Állatkertbe, moziba és Budapestre nem merek egyedül menni, mert félek, hogy bajom lesz.

2021. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Mérleghintázni még nem próbáltam egyedül, minden más menni szokott. Mondjuk bele kellett szokni (egyedül koncert, színház, kirándulás stb.), de most már semmi gondot nem okoz.
2021. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem merek edzőterembe menni. Szociális fóbia, egyrészt nem nagyon tudom hogy mi hogyan megy (az jó, ha valaki kedvesen elmagyarázza, de utána szeretném egyedül csinálni, átadni magam a zenének közben, szóval nem tudom hogy hogyan "koptassam le" udvariasan, pláne miután segített)


Másrészt nő vagyok, nem tudom hogy mennyire szoktak ott nyomulni (csak pletykákat hallottam) őket dettó.

2021. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én MINDENHOVÁ egyedül megyek mindig. 😊😊😊

IMÁDOK EGYEDÜL LENNI!!!

Számomra ez jelenti a szabadságot. :)

2021. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem merek egyesül kb sehova menni, ahová az emberek általában minimum párban mennek. Pl nem megyek egyedül gokartozni, kocsmába, moziba, bobozni, sportolni, stb. Még edzésre sem megyek egyedül. Tudom, szánalmas.

Viszont egyedül elutazom bárhova, legutóbb egyedül átutaztam az egész országot (több, mint 400 km).

2021. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!