Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van, és miért él manapsá...

Miért van, és miért él manapság annyi ember egyedül és magányban? Lehet így boldogan élni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 18:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es köszi a válaszod!
2021. máj. 2. 20:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet miért él sok ember egyedül, magányosan. Ideig működik, de mikor 30 év felett az ember nem tud kihez szólni mert nincs egy barátja se az bárki bármit mond, nem normális és nem boldog élet

És ahogy telnek az évek ez még rosszabb lesz, magányosan az élet értelmetlen, egy társsal a legapróbb dolgok is sokkal élvezetesebbek


Én azért vagyok egyedül mert évek óta ver a sors, egyik tragédia a másikra, a stresszes élet miatt feljöttek a kilók és nem tudom így elfogadni magam

A fogaim se szépek de rettegek a fogorvostól és egy töméstől is öklendezek folyamatosan így minden alap beavatkozás felér egy kínzással


35 vagyok, egyre kevésbé élvezem a hobbijaimat, az autózást, a játékot, filmnézést, szeretnék valaki mellett ébredni, valakivel akinek fontos vagyok, akit felhívhatok ha baj van vagy ha jó történik.


NEM, nem lehet boldogan élni egyedül, magányosan. Pár évig talán, de hosszú távon csak depressziós lesz az ember.

2021. máj. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi 12-es a válaszod. Magam is ebbe a korcsoportba tartozom és hasonlóan érzem és gondolom.
2021. máj. 7. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!