Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elajándékoztam a kiscicámat...

Elajándékoztam a kiscicámat és most nagyon hiányzik, nagyon félek, hogy nem vigyáznak rá, nagyon magányos vagyok, folyton csak Őrajta jár az agyam, mit tegyek, ha vissza akarom kapni?

Figyelt kérdés

A szemem láttára dobták ki egy emeletes ház ablakából, eltört a lába, rettegett, sírt, nem értette miért történik ez vele.

Elvittem állatorvoshoz, kapott kezelést, haza vittem, vigyáztam rá, gondoskodtam róla, szerettem, imádtam. De a kutyám nem szerette őt, nagyon féltékeny volt rá, ezért meghirdettem, hogy gazdit keres. Sokáig nem jött senki. Közben a kutyus is megszerette, már együtt aludtak, a hirdetésről rég megfeledkeztem. De aztán jött egy jelentkező és előadott egy sztorit a kisfiáról, akinek meghalt a cicája, mert túl korán hozták el és nem volt még elég erős az elválasztáshoz. Én meg megsajnáltam őket és odaígértem nekik. Azután jöttem rá, hogy már nem kéne odaadni. Amikor odaadtam, annyira kapaszkodott belém, úgy sírt, a szemembe nézett és nem akart elengedni. Bízott bennem és én megváltam tőle. Most a kutyusnak is hiányzik, nekem meg főleg, annyira rossz, annyi örömöt hozott ebbe a 3 hónapba nekem, nem tudom mihez kezdjek most.



2021. ápr. 28. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Mondhattad volna, hogy már rég túladtál a macskán, csak a hirdetésről megfeledkeztél. A mondat második fele még igaz is lett volna.

Az a fickó bármelyik menhelyről hozhatott volna cicát a kisfiának. Ott csak örültek volna, hogy egy hely felszabadul, és egy cica gazdára talált.

2021. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ráadásul olyan felelőtlen állatkínzóknak adtad, akik képesek voltak egy szopis cicát elvenni az anyjától, majd végignézni ahogy kínok között meghal.
2021. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hív fel, mondd ezt el neki, kiscicát millió más helyről tud még szerezni, nagyon sok cica születik, akiket elajándékoznának. Neki teljesen mindegy, melyik cica kerül hozzá, neked viszont ő kell. Én felhívnám.
2021. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszakérném. Max. megígérném, hogy pár héten belül viszek neki egy másikat. Millió születik kb. április végéén.
2021. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Ezt már b*szhatod, ha most felhívnád őket azzal, hogy bocs, de mégis kéred vissza a cicut, mert túlzottan megkedvelted, azzal nemhogy hülyének fognak nézni, de biztos nem adják vissza, hiszen már az övék, ugyanis te lemondtál róla. Az élet útjai már csak ilyenek, olykor kiszámíthatatlanok. Jó pap meg holtig tanul. Főleg a hibáiból.
2021. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, még szerencse, hogy nem az 5ösnek adtad oda a cicát, így talán olyan vitte el, akiben van egy kis emberség, nyugodtan keresd meg.
2021. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, legalább meg kell próbálni.
2021. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizony lehet hogy rossz kedvű, étvágytalan a cica, és vissza adják. Menhelyről hoznának cicát, akinek a földi paradicsom az, hogy van gazdija. Próbáld meg! Sok sikert!
2021. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szerintetek van esély arra, hogy visszaadják?

Egyébként ő egy felnőtt cica és hamuszürke-barackszínű foltos.

Tényleg elcsesztem, tudom, simán mondhattam volna bármit, hisz 3 hónap telt el azóta, ő is megértette volna, hogy közben már megoldódott a probléma és megtartom.

2021. ápr. 28. 21:53
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Soros Gyurka bának szólj, ő megoldja a problémát.
2021. ápr. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!