Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elajándékoztam a kiscicámat...

Elajándékoztam a kiscicámat és most nagyon hiányzik, nagyon félek, hogy nem vigyáznak rá, nagyon magányos vagyok, folyton csak Őrajta jár az agyam, mit tegyek, ha vissza akarom kapni?

Figyelt kérdés

A szemem láttára dobták ki egy emeletes ház ablakából, eltört a lába, rettegett, sírt, nem értette miért történik ez vele.

Elvittem állatorvoshoz, kapott kezelést, haza vittem, vigyáztam rá, gondoskodtam róla, szerettem, imádtam. De a kutyám nem szerette őt, nagyon féltékeny volt rá, ezért meghirdettem, hogy gazdit keres. Sokáig nem jött senki. Közben a kutyus is megszerette, már együtt aludtak, a hirdetésről rég megfeledkeztem. De aztán jött egy jelentkező és előadott egy sztorit a kisfiáról, akinek meghalt a cicája, mert túl korán hozták el és nem volt még elég erős az elválasztáshoz. Én meg megsajnáltam őket és odaígértem nekik. Azután jöttem rá, hogy már nem kéne odaadni. Amikor odaadtam, annyira kapaszkodott belém, úgy sírt, a szemembe nézett és nem akart elengedni. Bízott bennem és én megváltam tőle. Most a kutyusnak is hiányzik, nekem meg főleg, annyira rossz, annyi örömöt hozott ebbe a 3 hónapba nekem, nem tudom mihez kezdjek most.



2021. ápr. 28. 19:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy érdekelné.
2021. ápr. 29. 04:54
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Fordulj segítségért az önkormányzathoz,hátha tudnak segíteni.
2021. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg! Majd értesíthetnél minket, hogy sikerrel jártál-e. Szurkolok! :)
2021. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Szerintem is meg ér 1 próbát.
2021. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Valami fejlemény?
2021. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi van a macsekkal? Remélem már OTTHON van!
2021. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul pipa vagyok rad kerdezo. az ilyen embert mint te legszivesebben en is kitennem valami nagy fajdalomnak es sz@rnek ra ha beledoglik is. mocsok alak vagy nem erdemelsz egy perc jot se az elettol. vedd ugy hogy megatkozlak amiert ezt tetted, es kivanom hogy szenvedj meg azert amit tettel.
2022. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!