Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lehet hogy már ránézésre...

Miért lehet hogy már ránézésre meg akarnak verni?

Figyelt kérdés

Általában utálnak az emberek megismerkedés nélkül is. Sokszor meg is akarnak verni kinézet alapján. Nem vagyok nagyképü, se flegma. Inkább nagyon udvarias és visszahúzódó. Mindenkivel tisztességes. Sokszor bánt hogy elsöre is jobban utálnak engem, aki soha nem ártott másoknak, mint egy hétpróbás eröszakos bünözöt. Volt konkrétan ilyenre példa. Ma reggel is meg akartak verni szerintem. A munkahelyem melletti boltnál ácsorgó ember kiabált oda nekem, hogy én egy madár vagyok, hogy nézek már ki és mindjárt szétcsap.


Mit kellene változtatnom?


2021. máj. 3. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jah, ilyen bolt mellett ácsorgó félbolond alkeszek általában válogatás nélkül szoktak óbégatni embereknek, ne vedd magadra szerintem.

(Vagy pedig akkor engem is kinéztek maguknak, mert ilyet én is gyakran látok... de a szociális kapcsolataimmal nincs gond, valamiért csak a dohánybolt/resti bejáratánál tántorgó fószerek pikkelnek rám. :D )

2021. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cigányoktól mit vársz?
2021. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy alapból ilyen unszinpatikus, savanyú fejed van?
2021. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Látatlanban nehéz ezt megmondani.
2021. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vasnak néznek, és meg akarnak felelni a mondásnak; addig üsd a vasat, amíg meleg!
2021. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vélhetően kirívó a küllemed, - sok embernek egy hirdetőoszlop vagy Vasedény bolt jut a küllemedről az eszébe, - és ezt provokációként éli meg egy-két "kiemelkedően barom".
2021. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz rendőrnek, szakszerűen kiképeznek, meg tudod védeni magad, ruhát, ellátást, jó fizetést és fegyvert kapsz. Te választod meg, hogy ki fog szeretni téged.
2021. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!