Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális az ha egy 24 éves...

Normális az ha egy 24 éves fiúnak nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Rólam van szó, engem nagyon bánt ez. Egyszerűen nem találok magához való lányt. Ennyi idősen már eléggé ciki szerintem meg rossz érzés.
2021. máj. 25. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Normális, csak kellemetlen, mert nagy a hátrányod, aminek behozása sokaknak nem megy. Mivel semmi sem garantálja, hogy valakinek lesz valakije is, ezért ez teljesen normális, sokak sajnos kihullanak a párkapcsolat kompetenciájából.
2021. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy mondanám, hogy nem szokványos, de persze van ilyen ettől nem dől össze a világ. Eddig vágytál párkapcsolatra? Vagy nem érdekelt? De ha most már szeretnél, akkor kezdj el ismerkedni, nincs olyan, hogy nem találsz hozzád való lányt. És ha megtalálod akkor egy teljesen új örömfajtát tapasztalsz meg. Megéri :). Sok sikert neked!
2021. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen még nem vagy elkésve. Aki szeret, az el fogja neked nézni hogy tapasztalatlan vagy. Ebben a korban, vagy néhány évvel fiatalabbnak között még simán kifoghatsz olyan lányt is, akinek szintén nem volt még párkapcsolata. Ritkán látok olyat, hogy valaki huszonévesen megtalálja azt, akivel hosszú távú kapcsolatot is ki tud alakítani. A 18-20 év körüli kapcsolatok inkább a tapasztalatszerzésről szoktak szólni, mint a komoly tervekről.
2021. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2021. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem, nem az.
2021. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"24 évesen még nem vagy elkésve."

Pedig nagyon...

2021. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez elszomorító de én is 20 éves korom óta keresem aki hozzám való lenne de semmi nem sikerült eddig. És idén leszek 29 éves. Sajnos a mai lányok nagyon válogatosak és erről egy srác sem tehet. De mivel minden ember a "társra" van programozva meg hogy legyen feleség leélje az életét valaki valakivel ezért tudat alatt meg ro..hadt nehéz ezt feldolgozni vagy elfogadni pláne úgy hogy az árak is az önálló élet is két emberen múlik, ha a CSOKról beszélünk mondjuk de ha valaki bérel lakást akkor is két fizetéseből jobban kijönnek. Ezért is kell párkapcsolat. Meg hát a közös élmények meg emlékek és még sorolhatnám. De megy az idő emlékek nincsenek és minél jobban öregszik az ember annál nehezebb. Én már kezdem feladni és sajnos ez rámegy később az egészségre is. A lányoknak meg ezerszer könnyebb az ismerkedés. Vajon miért van több srác magányos meg szingli mint fiú? És miért van az hogyha ide ír egy lány kérdést hogy ismerkedni szeretne és egyből kap vagy 500 levelet ellentétben egy fiúval aki megg csak mégjoban belé rúgunk választ kap. Mindegy tulajdonképpen a lényeg az hogy a 21. században egy átlagos vagy átlag alatti srácnak ba..romi nehéz ismerkedni és ha erőt is vesz magán akkor is csak elutasításokat fog kapni.
2021. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

"Vajon miért van több srác magányos meg szingli mint fiú? És miért van az hogyha ide ír egy lány kérdést hogy ismerkedni szeretne és egyből kap vagy 500 levelet ellentétben egy fiúval aki megg csak mégjoban belé rúgunk választ kap."

Azért mert mindig a nő választ.

Vegyünk egy példát, ha egy nő odamegy az utcán 10 random pasihoz, hogy dugni szeretne vele, szerinted a 10-ből hány pasi utasítja vissza?

Fordítva meg jó ha 1-2 nő igen mond.

A férfiak dugni akarnak és sokan még fizetni is képesek érte, hogy p-ncihoz jussanak.

a 20-as években még a lányoknak elég nagy elvárásuk van, de ahogy közel kerülnek a 30-hoz, akkor már sokkal engedékenyebbek lesznek ha babát is akarnak, mert kifutnak az időből.

Szóval nem vagy lemaradva, ismerkedj nyugodtan, ne görcsölj egy párkapcsolaton, mert annál rosszabb, addig építsd a karriered, tegyél félre, mert ahogy te is közeledsz a 30-hoz neked is fel kell mutatnod valamit , hogy mit értél el ennyi idős korodra, ha még mindig otthon élsz szülőkkel, akkor a nők azt gondolják, hogy te nem törekszel.

2021. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 27 évesen vesztettem el a szüzességemet. Valószínűleg rávágná mindenki, hogy ez nem normális, de ez az adott helyzet következménye. Nem vagyunk egyformák. Biztosan nagyon kevesen vagyunk így, de én nem mondanám, hogy ez nem normális dolog. A rossz érzés viszont stimmelt.


F/43

2021. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!