Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Hogyha az iskolában vagyok mindig próbálok mások kedvében járni, vagy csak szimplán mosolyt csalni az arcukra valamivel. Megjegyzem sajnos nincsenek barátaim, nem ápolok szoros viszont egyikkel sem. Viszont, abban a pillanatban ahogy egyedül vagyok szomorú vagyok, és magányos. A legrosszabbak az esték, amikor egyedül fekszem az ágyban és csak gondolkozok..

2021. máj. 26. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Igaz van 1-2 barátom, de hasonlóan érzek én is. Nagyon régóta így van ez. Szerintem depressziós (is) lehetek. Az esti gondolkozás is stimmel, mindig filmre alszom el, hogy ne a saját gondolataimra kelljen.
2021. máj. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van. A környezetemnek, a munkahelyemnek mindig igyekszem tartani a hátam, hogy elismerjenek és szeressenek. Azt mondják elismernek és szeretnek és szerintük a legsikeresebb vagyok. Mégis magányosnak érzem magam, több helyen veszélyben érzem magam, itthon se vagyok biztonságban. Pokoli a magány, senki nem ért meg, már a munkahelyem is a kirúgással fenyeget az állapotom miatt. Így is gyógyszert szedek a depressziómra, ami a coviddal kezdődött, amikor elveszítettem a Páromat végleg. Azóta mint ha eltört volna bennem valami. Semminek nem vagyok képes örülni, emellett egyre több ellenséget vélek felfedezni, bárhova menekülök.


Ha menekülök, az a baj. Ha szembeszállok, az a baj. Ha leszarom magasról, az is baj, mert életem végéig kísért engem az a baj. De ha belém rúgnak az szerintük nem baj, de ha kiállok magamért, az a legnagyobb baj.

2021. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen még sose volt, hogy sorstársakra találtam volna... Ugyanez van velem mint veled Kérdező, nekem ugyan van pár barátom, de ők se mondhatóak igazinak, és ezt felismerni is egy sz@r érzés, úgyhogy nem tudom, mennyivel jobb "barátok" vagy azok nélkül... Én azért nem mondanám magam depressziósnak, csak magányos vagyok. Minden esetre sok sikert neked, és a többi válaszolónak is!
2021. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!