Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szomorúak lennétek a helyemben...

Szomorúak lennétek a helyemben ti is? Hogy viselnétek?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs valami szerencsém ebben az életben, fő gondom az hogy magányos vagyok, meg voltam mindig is. Barátaim sosem voltak, így bulizni sem jártam, meg szabaidőmet is egyedül töltöttem. Párkapcsolatom sem volt eddig, ez hiányzik a legjobban.

Szinte csak a családtagjaimmal szoktam beszélgetni.

Jelenleg sajnos munkám sincs.

Sokszor érzem azt hogy nem vagyok való erre a földre, túl normális vagyok.


2021. máj. 29. 12:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Én most ugyan ebben a helyzetben vagyok (eddig mindig volt valami,de most nincs), és mentálisan sem vagyok a toppon.. szóval szarul de büszkén.
2021. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Mennyi idos vagy?
2021. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
25 vagyok
2021. máj. 29. 13:04
 4/19 Psylocyber ***** válasza:
97%
hogy érted, hogy túl normális? Magas empátia? befelé fordulás?
2021. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Túl rendes vagyok mindekivel, nem tudnék megbántani senkit, meg úgy viselkedni másokkal mint sokat . Meg igen nagyon bele tudom képzelni magam mások helyébe.
2021. máj. 29. 13:13
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Én és a férjem is ilyenek vagyunk. Mégis volt mindig munkánk, kapcsolatunk, egymásra találtunk, boldogok vagyunk. :)
2021. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Ellentmondás! Ha szóba se állsz senkivel, akkor nincs kinek a helyzetébe beleképzelni magad! Hacsak nem romantikus filmek hősnőiébe. Aki igazán empatikus és tisztességes, annak vannak barátai, mert annak a társaságát keresik mások. Te viszont munkát keress, mert nem tesz jót neked, hogy otthon ülsz a 4 fal meg a szüleid közt besavanyodva hónapokig, akár évekig, miközben magadon agyalsz. Menj emberek közé, programokra! Csak úgy kerülnek ők közel hozzád. És ki tudja, még munkához is juthatsz ismeretségeken keresztül.
2021. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Psylocyber ***** válasza:
78%
sejtettem, én is gyári hibás vagyok... Sajnos van egy szint, ami fölött nehezebb az élet, mert igazából még félig állatok vagyunk. De ahogy írták, nehogy azt hidd, hogy ettől nem lehetnek barátaid, vagy szerelmed. Csak azt kell tudni kezelni, hogy másoktól mit vársz el. Sajnos néha hideg fejjel kell gondolkodni és nem a szíveddel, már nem mintha nekem ezt sikerült volna megtanulni :) kitartás és ne add fel, értékes ember vagy és egyszer biztos lesz valaki aki pont emiatt fog téged keresni!
2021. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Psylocyber ***** válasza:
71%
#7 látom te is értesz a romantikus lélekhez... viszont a tanácsod az abszolút megállja a helyét! Ki kell mozdulni, be kell vállalni, még akkor is ha nehéz.
2021. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Ezek mind olyan problémák, amelyek ellen lehet tenni.
2021. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!