Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek nincsenek barátaik,...

Akiknek nincsenek barátaik, ti mivel töltitek az időtöket?

Figyelt kérdés

Mit csináltok egy tipikus munkanapon és hétvégén?

Írhattok kort és nemet is :)



2021. jún. 15. 10:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%
Biztos beltenyészetes vagy,attól vagy ilyen okos.Jelentettem a kérdést,nemsokára törlik.Lehet az accodat is bannoltatni kellene kisgyerek.Gyakorin is lehetne személyi igazolványhoz kötni a regisztrációt...
2021. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A kérdést biztosan nem fogják törölni, hisz abban nincs semmi szabálytalan. Max a troll váladzaidat, amit már korábban bejelentettem :)))
2021. jún. 15. 13:42
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lehet / anyagilag belefér, színházba, koncertre, moziba megyek (egyedül is simán), itthon pedig nyilván házimunkázom, emellett edzem, olvasok, filmet nézek, netezek.
2021. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokat futok, edzek, sütök-főzök, Netflixezek.
2021. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Olvasok, netezek, ügyintézek, GYK-zok (nem trollkodok), ismerkedni igyekszem itt, házkörüli munkát végzek, ilyenek. (F39)
2021. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sunshinedoll ***** válasza:

Barátaim vannak, csak abban a városban nincsenek, ahol élek.

Dolgozok, munka után edzeni megyek, ügyet intézek, bevásárolok, este otthon főzök, takarítok, olvasok, most elkezdtem egy online kurzust, arra tanulok, ilyesmi.

Hétvégén meg vagy kirándulni megyek, családot/barátokat látogatni vagy távolabbi "haverokkal" futok össze, akikre hétköznap sajnálom az időt :D

2021. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Neten ütöm el az időm: GYK, sorozatot nézek, cikkeket olvasok, YouTube-on nézek videókat, mostanában rákaptam az elhagyatott épületeket/helyeket bemutató csatornákra. Vagy épp zenét hallgatok, nyelvet tanulok, olvasok, természetben sétálok/kirándulok, vagy sütök-főzök.
2021. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem dolgozom.

Hozzáteszem pár ismerősöm van, és nem azért nincsenek barátaim mert xy mentális betegségem van!


Meglátogatom a nagyszüleimet, ha kell segítek valami, ugyanez a testvéremnél, ott van egy pici gyerkőc is...így ha kell vigyázok rá néha.

Amúgy nyilván háztartás vezetése, bevásárlás, főzés, takarítás.

Vannak macskák és egy kutya, velük is foglalkozom.


Egy héten általában 3-5 alkalommal edzek, ezen kívül leginkább a gép előtt vagyok teljesség igénye nélkül ezeket az oldalakat böngészem: fb, twitch, gyk, yt, insta, és szoktam játszani is mellette.


Kb 8 órát alszom, szóval a többi idő ezekre megy el mostanában :D

2021. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!