Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha holnap azt mondaná minden...

Ha holnap azt mondaná minden szép nő hogy ő mostantól csak jómódú,gazdag férfival jön össze nem lehetne mit tenni?

Figyelt kérdés
Sokszor megy a vita hogy a szép nők a pénzre mennek vagy sem.Vagy csak a jól kinéző pasiknak írnak vissza társkeresőn,és csak a jól kinéző pasiknak érdemes őket leszólítani a többiek keresgéljenek alsóbb szinteken.De ezzel nem értelmetlen foglalkozni?Nem úgyis azt választanak a nők akit akarnak?Ez nem egy olyan dolog amit el kell fogadni hogy ez van különben az ember csak magának árt de változni úgysem fog semmi?

2021. jún. 17. 22:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Hm... akkor a te logikád alapján én szép vagyok mert nincsen párom? Hm.. köszi!


8as voltam.

2021. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Sok férfi már eleve nem egy szép nőnél próbálkozik mert kevésnek érzi magát hozzájuk.Ezért kezd olyan nővel aki szintén kevésnek érzi magát egy jó pasihoz és akkor így egymásra találnak.De mivel csúnya vagy átlagos nőből kevés van,így hamar "elfogynak".
2021. jún. 17. 23:01
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem durva hogy az itteni nők sosem korcsosulnak le idáig?
2021. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Megyek az utcán és sokkal több szép nőt vagy szép lányt látok mint nem szépet.Egy kevés önbizalommal,átlagos külsővel és kevés pénzzel rendelkező férfi nem hozzájuk fog odamenni,nem azért mert nem tetszenek neki a szép nők,hanem mert kevésnek érzi magát hozzájuk.Inkább odamegy egy átlagos vagy csúnya lányhoz és annál ha nem nagyon gázos a csávó sikere lesz.
2021. jún. 17. 23:06
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor a nők a hibások hogy töketlen vagy és nem mersz oda menni?
2021. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
15 Az a baj,hogy egy 40 alatti szép nő az nagy eséllyel le fog pattintani akkor is ha egyedül van.Mert ő még hisz abban,hogy beteljesülhet neki amit a romantikus filmekben is lát.Hogy megismer egy jóképű,intelligens,jómódú férfit akivel majd boldogan fog élni.
2021. jún. 17. 23:11
 17/34 anonim ***** válasza:
67%

Az való igaz, hogy alapvetően inkább maradok egyedül, minthogy egy olyannal legyek együtt akit nem érzek "megfelelőnek", de ez nem egészen így van. Minden nőnél más.



Pl: én nem akarom hogy nálam sokkal többet keressen, de kb legyen egy szinten. A szüleim is kb ugyanannyit keresnek, így nincs vita hogy ki vesz mit.


Olyannal meg akit nem tartok helyesnek, és nem vonzódom hozzá, nyilván nem jövök össze... hol itt a gond?

2021. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
17 a gond az,ha végül mind a ketten egyedül maradtok.Ő azért mert nem volt elég helyes,te meg azért mert nem ismertél meg olyat,aki megfelelő lett volna.De 40 éves kor fölött már szerintem lejjebb fogod adni az igényeidet és találni fogsz valakit.
2021. jún. 17. 23:36
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj ha az "igényeim" alapján olyat keresek aki "velem egyszinten van".


Amúgy miért hiszed hogy párkapcsolat nélküliség = nyomorúság?

2021. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
19 nincs baj,mert átlagos vagy csúnya és pénztelen férfiból sok van.Te meg ha nem fogsz találni egy hozzád illőt, lejjebb fogod adni idővel és összejössz majd egy csóró férfival is.Lehet hogy egymásba is szerettek idővel és akkor happy end🙂
2021. jún. 17. 23:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!