Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki elvesztette...

Van itt olyan aki elvesztette minden illuziojat a masik nemrol?

Figyelt kérdés
Mi tortent? Mi a sztorid? Es nem utolso sorban milyen nemu vagy es hany evesen jutottal erre a pontra?

2021. márc. 19. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az illúziót a párkapcsolatról vesztettem el. Annyi, hogy már elsős koromban csúfoltak, erős bully áldozata voltam egy extra kövér kissrácként. Ha tetszett valaki akkor mondták akasszam fel magam, mert sose lesz nőm. Ha nem tetszett valaki, akkor "búza vagy?". Igen általános iskola első osztályában. Későn érő is voltam, én még nagyban meséket néztem 14-15 évesen meg gyerekes játékokkal játszottam. Mások meg ebben a korban űzték az ipart, mindenki tapasztalt volt. 16 évesen fordult nagyot a kocka, akkor lett első szerelem, de ugyanúgy bully volt, akasszam fel magam, sosem kaphatok meg senkit. 2 évig futottam egy lány után, aki le sem fhosott. 18 évesen mondtam, hogy akkor kösz, többé csaj nem. Aztán jött egy e-girl, aki megint csak játszott velem, igaz 500 km-re lakik tőlem. Na abba is belevoltam 2 évig bolondulva. Ezek idők alatt más csaj nem is érdekelt. Na de, depressziós vagyok, extra túlsúlyos és életképtelen. 21 évesen jöttem rá, soha sem lesz senkim és már nem is érdekel.
2021. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Az illúziókat elveszteni jó, mert az illúzió csak a képzelet hamis játéka.

Az álmainkat kell megőrizni törekedni, mert az az elérhető legjobb dolog az életünkben.

Nem másokban csalódsz igazából - az illúzióid foszlanak szét.

Ha megtettél mindent, amire képes voltál, de nem sikerült, akkor fejleszd azt, ami rajtad múlik.

2021. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem lehet elveszíteni.. ilyen hülyén van kódolva az ember. 1000x nem sikerül akkor is próbálkozik 1001x is.
2021. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolso, attol hogy ujra probalkozik valaki, attol meg elveszthette az illuzioit. Ez tipikusan a korral is jon. Meg a csalodasokkal. De ez nem zarja ki, hogy valaki ujra probalkozzon. Es olyan mint konyhan dolgozni es tudni, hogy mi zajlik ott neha. De azert megis beulni etterembe es ugy csinalni, mintha nem tudnam, hogy lehet hogy nem valami friss hozzavalokbol teszik elem a kajat. Mondjuk szerintem jobb inkabb etterembe se menni akkor. (Ergo nem probalkozni a masik nemmel inkabb)
2021. márc. 19. 15:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont az a bajom, hogy minden illúzióm él még és esélyt se adok senkinek, hogy kipukjassza a buborékot.

24n

2021. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
*kipukkassza
2021. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Mikor rájöttem, hogy a legtöbb kan képtelen a fszát megtörölni hugyozás után és zuhanyzásnál megmosni a sggét, akkor azért volt egy kis törés. De persze van az a tényező, amiért képes vagyok ezeken felülkerekedni. Jelen esetben ez a pénzük.
2021. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

En nem. Viszont a sajat nememtol undorodtam meg, a noktol. Es latom, miert ennyire nem kompatibilis a ket nem.

En hetero no vagyok ferfi lelekkel es altalaban a ferfi vedougyvedje vagyok.

2021. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több évnyi elemzés és gondolkodás kellett hozzá. Már évek óta tisztán tekintek a világra.
2021. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Segíts nekem is elemezni kilences
2021. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!