Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek! Milyen egyedülálló...

Félek! Milyen egyedülálló barátok nélküli pasiként saját házba költözni??

Figyelt kérdés

35 leszek,ki kéne repülni a fészekből. Amitől félek,munka házimunka net tv és elmennek az évtizedek.

Voltak komoly kapcsolataim ,nagyon sok szép emlék maradt,de csúnya vége lett mind a kettőnek.

Feladtam a társkeresést.

Ahol lakom város ország 5 legnagyobb városa közül az egyik.+

Nagyszüleimnél pici falukban laktak sokat nyaraltam. Sok tini kori barátom volt, elmentem főiskolára alakult ott 3,5 éves kapcsolatom.( Nem diplomáztam le)

Fele barátom eltűnt(szerelem, család)kerestem őket de nem volt már olyan. Falukból elköltöztek a világ minden pontjára az ismerősök.

Szüleim támogatnak de félek ők se élnek örökké. Testvérem 200km-re családos.



#magány #barátság #Egyedűl élni
2021. jún. 26. 16:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%

#4


Lehet nem tűnt fel, de van még az országban rajtad kívül 9 millió ember... a világon meg kb 8 milliárd.


ha nem tudsz bnőt meg barátokat szerezni akkor nálad van a hiba és nem a világgal.

2021. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki ha egyedül lakhatnék. De tök hülye vagyok amit keresek abból éhen doglenék. Szóval meg kell patkolni majd jobbat nem tudok.
2021. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
De ki lehet próbálni, legfeljebb nem hívnak. De ha látják, hogy ott laksz, néha összefuttok, köszöntök, esetleg pár szót beszélgettek, egy idő után nagyobb bizalommal lehet az is, aki először nem volt.
2021. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Dolgozok de szart se fizet,az albérlet rezsivel meg drága erre. Jobb melót nem fogok kapni, ahoz nincs eszem meg végzettségem.Mindegy,majd lesz valahogy.

Nagyvárosban biztos vannak mindenféle helyek szórakozásra,mért nem ott keresel barátokat?

2021. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14 ....elcsépelt de Covid.volt. .amúgy meg próbáltam de vagy ott idétlenkedtem egyedűl vagy le akartak húzni( fizessem a piákat)
2021. jún. 26. 18:39
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem kocsmára/discora gondolok. Biztos van hobbid, aneten kereshetsz hozzá partnereket,vagy már eleve van csoport aki ilyet csinál.PL: makettezés,ilyesmi.
2021. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Koltozz Budapestre. Itt akadnanak barataid boven.
2021. jún. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ettől a sorstól én is félek, örököltem egy felújítandó lakást, amíg végzek az egyetemmel, azt tatarozom, aztán különköltözöm, és utána mi lesz...? Nagyon félek!


Félek, hogy életem hátralévő 50-60 évét így fogom tölteni, egyedül!


F

2021. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!