Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülálló emberek, akik...

Egyedülálló emberek, akik elvesztették a szüleiket, hogy viselitek el a magányt? Én az apámat elvesztettem, az anyámmal maradtam. Félek mi lesz akkor.

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Előtte is egyedül éltem szóval nem volt nagy változás. Nyilván aki otthon lakik mamahotelban annak biztos rossz. De hát senki nem él örökké, volt egy pár évtizeded erre felkészülni.
2021. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit tudsz csinálni minden nap egyedül?
2021. máj. 30. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Dolgozok, emellett utazgatok (már amikor lehet), találkozok haverokkal, horgászni járok, túrázok, fotózok, hangszereken tanulok, nyelveket tanulok, néha akad alkalmi kapcsolat is (főleg szex kapcsolat többre én nem vagyok alkalmas). Szóval elvagyok. Igazából így sincs időm minden hobbimra.
2021. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borzasztó családi hátterem van, 19 éves korom óta egyetlen rokonnal sem tartom a kapcsolatot. Soha nem hiányoztak, a legközelebbi, legfontosabb baráti kapcsolataim mindig sokkal többet értek a vérségi köteléknél. Próbálj meg más emberek felé is nyitni, nem kell párkapcsolat ahhoz, hogy az ember ne legyen magányos.
2021. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos impotens vagyok, ezért párkapcsolat nem lehetséges. Viszont emiatt barátaim sincsenek, mert akinek nincs nője, azt kb úgy kezelik mint egy leprást.
2021. máj. 30. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5 Normális emberek között ez egyáltalán nincs így, az én környezetemben ez pl. soha nem volt jellemző. Persze ha előre elkönyveled akkor önbeteljesítő jóslattá fog válni, de ez már a te felelősséged.
2021. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak az anyám van. Nagyon nagy üresség lesz majd, ha meghal..
2021. máj. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!