Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A pszichológusommal örökké...

A pszichológusommal örökké tarthatom a kapcsolatot? Miért kötődöm hozzá ennyire, ez normális? Mondjam el neki hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
Nem akarom soha elveszíteni, rettegek, hogy mi van ha baja esik, ha elfelejt stb...közel akarok élni hozzá, néha találkozni vele, tudni hogy mi történik az életében. Azt akarom, hogy különlegesnek tartson, ha elveszítem akkor úgy érzem értelmét veszti minden. 20/l (1éve járok hozzá()

2021. jún. 28. 23:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
11%
Na ezért nem megyek pszichológushoz. Mert csak kihasznál, elcsábít, a pénzemet oda köti magához. Tényleg akkor már inkább a prosti. Ezért vagyok meggyőződve hogy egy barát, egy kedves ember tudna segíteni rajtam. Nem egy olyan akinek ez a végzettsége.
2021. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom egy borderline, apakomplexusos fiatal nő miért jár férfi pszichológushoz. :(
2021. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!