Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek (akikkel ráadásul jóban is vagyok) állandóan csak a rosszat veszik észre bennem és csúfolnak? Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Anorexiás voltam(senki sem tudja) aztán hirtelen híztam, most meg nagyon is meghíztam, de hiába diétázom nem megy le, minden bajom van már, komolyan inkább öngyilkos leszek. Aztán mikor meghallották, hogy járok edzőterembe, többen egyből inkább mellre gyúrjál mert nincs is semmi melled(igazuk van, nem nőtt meg, nem tehetek róla). Erre hallottam, hogy a hátam mögött beszélnek, hogy milyen dagadt lett, hogy elhízott, stb
2015. okt. 13. 10:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Én majdnem meghaltam, kórházba is voltam több mint 1 hónapot 28kg-ra fogytam le, mai napig csak a szűk család tudja ezt. 175cm magas, 26 éves nő vagyok, most 80kg körül vagyok. Szedek gyógyszert pajzsmirigyre, szívre, csonterősítőt és koleszterin csökkentőt is. Most megint észre veszem magam, hogy kezdek az éhezésbe menekülni,de nem akarom azt, ami 3 éve történt, senkinek sem kívánom, van párom, gyereket tervezzünk 1-2 év múlva, nem akarom vissza a múltam, de ezek a megjegyzések miatt gyomorgörccsel megyek már be, hogy ki mit fog szólni, 1 éve dolgozom itt, eddig úgy gondoltam, hogy jóban vagyunk, összejártunk stb, nem is gondoltam volna, hogy ez a véleményük róla, hogy undorító vagyok mert nincs mellem stb
2015. okt. 13. 10:36
 2/9 anonim ***** válasza:

"megjegyzések miatt gyomorgörccsel megyek már be, hogy ki mit fog szólni" első lépésben feladat: semmit sem törődni a megjegyzésekkel. Nehéz, de lehet. Jön-megy a megjegyzés és nem veszed fel

A második : kellene neked egy jó pszichológus

2015. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pl. ha jóban vagy velük, elmondhatnád nekik, hogy milyen problémáid vannak, akkor nem bántatnának, hanem talán még segíteni is tudnának.
2015. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezért ne legyél öngyilkos.Akikkel jóban vagy valódi bunkók ha ilyeneket beszélnek. Nem kell törődni velük, erkölcsileg értéktelen emberek. Foglald le magad, a konditerem remek hobbi, eddz, egyél egészségesen és formás alakod lesz.


Egyébként mik az arányaid? Mert lehet hogy csak beképzeled hogy kövér vagy, gyakran én is csak beképzeltem miután lefogytam hogy te jó ég még ez nem elég, közben meg már a bordáim is látszottak és le voltam gyengülve.

2015. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyan kit erdekel hogy mas mit gondol?
2015. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem azért bántanak, mert nincs melled, hanem mert látják rajtad, hogy milyen érzékeny vagy, és jólesik nekik megtaposni egy olyan embert, aki nem tud védekezni. Ha lenne melled, jó alakod lenne, akkor találnának más indokot.


Másrészt ha meg egy kemény csajszi lennél, egy büdös szót sem mernének szólni se a melledre, se semmire, csak lapítanának, mint szar a fűben.


Nem az alakodat kell tehát helyrehozni elsősorban, hanem a lelkedet. Pillanatig se áltasd magad azzal, hogy ezekkel te "jóban vagy". Attól még, hogy szemtől szembe esetleg smúzolnak veled, még rohadtul nem vagy jóban velük. Ezek az ellenségeid. Meg kell tanulnod egy az egyben leszarni ezeket a rothadt lelkű senkiháziakat.


Az alakodat illetően viszont járjál csak tovább edzőterembe, egyél egészségesen, idővel biztosan meglesz az eredménye.

2015. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Veled van inkább a probléma, nagyon ki van hegyezve a füled a negatív dolgokra, csak azt hallod meg. Ismertem ilyen embert, ő is szinte csak a rosszat hallotta meg, akkor is, ha csak szóltak, hogy véletlenül eggyel kevesebbet fénymásolt, napokkal sőt hetekkel később is képes volt ezen lovagolni, szidni magát, görcsölni; dicséretet pedig pár perc után elfeledte.


Mivel nem tudnak rólad semmit, így a jelentős változásokat, ami ugye egyértelműen látszik, egymás között beszélik meg, találgatnak.

2015. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert valódi rohadekok.
2015. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
túl komolyan veszed, az is lehet, hogy csak viccelődni akarnak, csak épp nincs humorérzékük. valószínűleg még csak nem is személyes, az ilyen emberek egymással is ezt csinálják a másik háta mögött. nehogy már a kollégáid véleménye miatt akard magad halálra éheztetni, azért ez röhejes...
2015. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!