Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan hogy valakinek...

Létezik olyan hogy valakinek zéró a személyisége? Egyre jobban úgy érzem, hogy nekem tényleg nincs és nem értem miért. 19F

Figyelt kérdés

Ezt pedig úgy értem, hogy a kortársaim nagy részének már van saját kifejlett vagy valamilyen egyénisége, ízlése, tudja magát jellemezni.

Addig nekem tényleg semmi.

Úgy érzem magam mintha egy bio robot lennék, érzelmeim egyre jobban el vannak tompulva, pl amikor dühösnek kéne lennem nem tudok úgy reagálni, de pl szülinapomkor se éreztem semmi örömöt legbelül.

Sosem érdekelt különösen semmi, sosem voltak nagyratörő álmaim, se jövőképem, hobbim is max a videojátékok, de abban is inkább visszafejlődtem az évek alatt.

Zenei ízlésem és műveltségem is egyenlő kb a nullával.

Emellett aszociális vagyok, tipikus vagy inkább beteges otthonülő, nem merek emberek közé menni, mert ha még sikerül is nem lenne miről beszélnem velük.


2021. júl. 5. 05:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mersz emberek koze menni, de amugy meg szeretnel, akkor kenytelen leszel megeroltetni magadat egyszer, csak bele ne szakadj az erolkodesbe.


19 evesen en is hasonlo cipoben jartam. Kesobb ero tipus voltam. 22 eves koromig kb. egy nagyra nott gyerek voltam, aztan behoztam a "lemaradast".


Nagyon sok fiatal nem tud szocializalodni, szoval ezzel egyre kevesbe logsz ki a tomegbol. Segiteni nem tudunk neked, arra csak te vagy kepes, ha elhatarozod magadat, hogy ezeken valtoztatni szeretnel.

2021. júl. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Azért ez többre mutat, mint egyszerűen arra, hogy unalmas vagy. Nem lehet, hogy valami enyhe autisztikus beütésed van? Vagy depressziós vagy? A tompa érzelmek erre utalnak. Jó lenne pszichológushoz járni és önfejlesztő könyveket olvasni
2021. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy személyiség, szerintem INTP vagy antiszociális személyiségzavarral.
2021. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Idővel ki fog alakulni ne aggódj. A 20-as éveink az önkeresésről szól.

Nekem is gáz a zenei izlésem de pl. megszerettem a lofit, az eurobeatet meg az indie zenéket. 10 évvel ezelőtt alig volt 20 szám amit ismertem. Most van vagy 1000+.

Még egy jó tanács hogy neked is van személyiséged csak elrejtetted mélyen magadban. Pl.neked is vannak dolgok amiket szívesen kipróbálnál de félsz kipróbálni. Tenisz, íjjászat, wakeboard, tae kwon do stb. Ilyenekre gondolj. Menj és valósítsd meg az álmaidat

2021. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nincs személyiségem


21F

2021. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sosem érdekelt semmire - rengeteg dolog van amire keresni lehet hátha nem is tudod milyen az és érdekel - csillagászat,sütésfozés,kézenállás:D.És mindenkinek van személyisége,nem kell elkeseredni majd alakul
2021. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én olyan személyiséget veszek fol amilyet szeretnék, és ezzel nincs sok bajom
2021. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!