Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerűen már nem bírom. Mit...

Egyszerűen már nem bírom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnálom előre is ha hosszú lesz. Igazából már most azért írok ide, mert teljesen kétségbe vagyok esve és tudom, hogy ez már nincs így rendben. 19 éves leszbikus lány vagyok. Nem igazán vannak barátaim, idén érettségiztem. Az iskolában mimdig kiközösítettek, kicsit fiúsabb a stílusom. Magányosan éreztem magam az elmúlt négy évben gimiben. Így hát az interneten kezdtem barátkozni, természetesen a barátaim mind hátba szúrtak akiket ott szereztem. Kpop rajongó vagyok és rpztem (roleplay)instagramon is, próbálva kicsit elmenekülni a problémáimtól, de nem igazán sikerült... Szerelmet vallott nekem egy 13 éves lány elutasítottam aztán pletykákat kezdett rólam terjeszteni, egyszerűen annyira megérintett lelkileg teljesen magamba fordultam. Ez volt 18 éves koromban. Telt az idő és megismerkedtem egy lánnyal az interneten, ekkor már 19 voltam, ő 16. Megbíztam benne, tényleg.. elmondtam a titkaim, flörtölgettünk is, de egy idő után csúnyán keresztbe tett nekem, azt hittem szeretem.. Természetesen mindenkinek úgy adta elő, hogy én vagyok a szar. Egyszer poénból leírta hogy jaj csak nehogy képet küldjön melltartó nélkül, én leírtam neki hogy ez bűncselekmény, erről screenem is van.

Na de.. kb január óta van az hogy folyamatosan a múltamon kattogok. És olyan elméleteket gyártok, hogy mivan ha.. valójában hazudott a koráról, ha direkt keresztbe tesz nekem és valami kitalált hülyeséggel feljelent, hamis bizonyítékkal stb. Mivan ha még mindig rólam beszél másoknak.. mivan akkor ha a roleplayes társam is rosszat akar nekem mai napig!?

Itthon anyáéknak nem beszéletek erről.. homofóbok. Alig eszek, lefogytam, nem is kicsit. Elvesztettem az érdeklődésem olyan dolgok iránt amit eddig szerettem. Hülye nem létező elméleteket gyártok, folyamatosan rossz a kedvem és sírok. Sokszor álomba sírom magam mert ha sírok legalább nem agyalok. Rossz gondolataim vannak... és sokszor azért is sírok mert elegem van hogy ezt teszem magammal, de tényleg ngyon rosszul érzem magam. Az érettségim e lett a legfényesebb.. fogalmam sincs mit tegyek. Valaki, valami tanács? Tényleg nem tudom mihez kéne kezdjek és kezdek beleőrülni.

Nagy vonalakba írtam le.. kb ez a lényeg...


2021. júl. 5. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Írj privit.
2021. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyen problémák akkor is vannak ha nem vagy leszbikus,mással is előfordult már ez,én is kattantam meg már lány miatt...nekem csak egy pszichológus tudott segíteni.
2021. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress melot, koltozz el otthonrol es szard le az embereket


Enis ezt csinaltam


42 F

2021. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagy, jogilag felnőtt. Kezdj új életet. Ne mondd, hogy lehetetlen, mert minden lehet, ha akarod. Én 18 évesen egy zsák ruhával jöttem el otthonról, mérgező, bántalmazó család.

Eleinte xar lesz, de idővel mind csak jobb lesz. Dolgozz, tanulj, ismerkedj emberekkel, ez nagyon fontos, hogy jó kapcsolatokat építs ki. Ez most nem az összetörés ideje, szedd össze magad és állj a saját lábadra.

Ha úgy érzed, írhatsz privátot is. (Nem vagyok leszbikus, de nő, 32)

2021. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, megbeszélhetjük levelezéssel a helyzetet, hátha tudok segíteni.
2021. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!