Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha ennyire magányosak vagyunk...

Ha ennyire magányosak vagyunk és nincsenek, -vagy kevés barátunk van, akkor miért nem jövünk össze egy találkozóra?

Figyelt kérdés
Pl. én Budapesten élek és szívesen megszerveznék, mondjuk a Margitszigetre egy kis összeröffenést. Mindenki hozna magával kaját meg italt és crashelnénk a réten.
2021. júl. 10. 12:04
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Volt már itt ilyen kezdeményezés 1*-2*, de hamvában holt lett, de jó lenne.
2021. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

Igen bár...

én megpróbáltam :'D

Így nekik már nem lehet kifogásuk hogy miért nincsenek barátaik.

Írok privátot.

2021. júl. 10. 12:21
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen kérdésem, az ismerkedős rovatban... közösségi randi... lett volna :D
2021. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Aki rendszeresen itt van az általában aszociálisabb amúgyis (különböző okokból), nem fog rétezni meg kellemkedni idegenekkel :)
2021. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
En ugy vettem eszre, hogy nagyresze ferfiak a maganyosabbak es ertelemszeruen noi tarsasagra vagynak. Egy virsli partinak sokan nem orulnenek.
2021. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
8%
Csak ha puncit is kapok garantáltan a réten.Akkor megyek.
2021. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

3-as: Elsősorban csak barátkozás céljából vetettem fel a találkozót :).

Én úgy vélem hogy az emberi kapcsolatok természetesen alakulnak ki, mind baráti, mind szerelmi alapon de mindennek a kezdete a kapcsolat teremtés és hátha nekünk lúzereknek van sok közös vonásunk ami összekapcsol minket.


4-es: Igen ezt értem de akkor meg miért panaszkodnak?

5-ös: hát ja.. Én is férfi vagyok amúgy, vannak barátaim csak baráti társaság nincs. Jó lenne hasonló emberekkel együtt lógni egyszer-egyszer. Kirándulni, fesztiválokra járni, ilyesmiket.

6-os: :D lol. Azt nem tudom garantálni. Főleg hogy az én hirdetményem is eddig elég népszerűtlen.


Na mind1. Folyamatosan nézem az üzeneteket, csak az lenne a kérésem hogy ha valakinek mégis tetszene az ötlet kérem hogy írjon rám egy privátot.

2021. júl. 10. 15:00
 8/54 anonim ***** válasza:
62%

Az ötlet jó, de az ilyen online ismeretlenekkel való bandázás ideje már erősen lejárt szerintem. Kezdetekben (lakossági internet elterjedése) nagy volt a kíváncsiság, több fórum, blog, chat stb. összejárásról is tudok.

Azért hajrá, hátha :)

2021. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok


Szerintem szuper ötlet, ha alakul valami, szólj nekem is!

2021. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
De ha nőre vágynak, akkor szerintem nem ide kéne feltenni a kérdést, hanem logikusabb lenne az ismerkedés rovatba :)
2021. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!