Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha ennyire magányosak vagyunk...

Ha ennyire magányosak vagyunk és nincsenek, -vagy kevés barátunk van, akkor miért nem jövünk össze egy találkozóra?

Figyelt kérdés
Pl. én Budapesten élek és szívesen megszerveznék, mondjuk a Margitszigetre egy kis összeröffenést. Mindenki hozna magával kaját meg italt és crashelnénk a réten.
2021. júl. 10. 12:04
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy Kérdező?


Milyen korosztályt vársz a közösségi alkalomra?

2021. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:

9-es: Rendben :D , észben tartom.

10-es: Ez! 100% Barátokból is lehet romantikus kapcsolat de ha elsősorban csak párt keresnek akkor csak a másik felet csapják be.

11-es: Én 28F vagyok

A korosztály amire gondolok az legyen mondjuk 20-40 de igazából nem fontos. Bárki jöhet aki magányos. Esetleg csak annyi hogy legyenek felnőttek.

2021. júl. 11. 08:50
 13/54 anonim ***** válasza:

3 és 9 vagyok és javaslom fixáljunk le egy időpontot meg helyszínt a bátrabb magányosoknak.

A Sziget helyett én a Városligetet ajánlanám, én is oda terveztem és tegnap isvolt egy kérdező aki ott akart volna sétálni (meg egy válaszoló, aki ott sétált). Időpontnak pedig javasolnám a jövő hétvégét.

2021. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

Nekem a Városliget is szuper. Jövő hétvégén valamelyik nap jó lenne. Amelyik nap nincs 40 fok persze :D.

Ed.: Most nézem, az időjárás jelentés szerint egész héten esni fog.

Azt mondom hogy folyamatosan nézem hogy alakul az időjárás és csütörtökön már biztosabbat tudok mondani.

2021. júl. 11. 11:08
 15/54 anonim ***** válasza:
100%

Szuper! :)


Igaz, mostanában az időjárás nem garantált!

Rendben, térjünk vissza rá csütörtökön.

2021. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:

Gyakran oka van annak,hogy valaki egyedül van.

Tán ez az egyik.

De nem tartom rossz ötletnek.

Viszont ahhoz tényleg tartalmasnak kéne lennie,hogy én leutazzak 160 kilómétert...

2021. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

16-os: Merre laksz?


Megértelek. Nyilván szar érzés hogy ha ritkán van is kiírás az is az ország másik felében van.

Nekem Budapestiként egyszerűbb mert az ország 1/5-e itt lakik.

Két dolgot tehetünk:

-ha esetleg adódik olyan alkalom amikor leutazok, akkor ha gondolod találkozhatunk.

-a másik hogy te is kiteszel egy hirdetményt a te városodba. Hátha ott is vannak magányos érdeklődők.

-vagy mind2 opciót :)

2021. júl. 11. 14:02
 18/54 anonim ***** válasza:
21F vagyok, magányos és budapesti. Érdekelne a dolog
2021. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%

"Rendben, térjünk vissza rá csütörtökön."


CSÜTÖRTÖK VAN! Szóval visszatérhetünk a találkozó témájára.

2021. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel még mindig :)
2021. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!