Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet csak lelkileg kellene...

Lehet csak lelkileg kellene erősödnöm?

Figyelt kérdés
Félek nőkkel találkozni, leginkább el sem megyek. Ez azért van szerintem, mert sokszor kinevettek, ledegradáltak a kinézetem miatt. Igaz, azóta eltelt 10 év 😀 Lefogytam, örökké edzek. De még mindig bennem van a tüske. Lehet csak lelkileg kellene erősödnöm? És nem is vagyok annyira ronda? Privátban küldök fotókat, de arra kérek mindenkit, hogy az első benyomását ne válaszüzenetben írja meg, hanem ide. Kort is tippelhettek 😀 Lehetőleg csak nők véleményére lennék kíváncsi.

2021. júl. 28. 16:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát, igen. Akkor pihentetem a témát. Esetleg még 10 évig. Aztán meg úgyis mindegy. Azt szokták mondani, hogy egy férfi nem lehet ronda, csak karakteres az arca! Azért köszönöm a két választ.
2021. júl. 28. 17:17
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kezdel el tenni a lelki egészségedért, miért pihenteted?
2021. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mit érek a lelkemmel, ha arcra gusztustalan vagyok?
2021. júl. 28. 17:30
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

Önbizalomra gyurj!

A karakteres arcot nem azért írtam mert csúnya vagy hanem nem vagy egy átlagos.

Nem értem miért kell mindenből a rosszindulatra gondolni

Ha azt gondolnám nem vagy helyes azt írtam volna. A karakteres arc az én szótáramban nem a csúnyát jelenti.

Viszont ez az önbizalomhiányos hozzá állás a dolgokhoz és magadhoz sokkal vissza taszítóbb....

2021. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%

Egyetértek az előzővel, abból is látszik, hogy nincs kellő önbizalmad, hogy negatívan vetted a véleményét. Ezért sem értettem, hogy miért akarod hagyni, nekem is bóknak jött le.

Végezetül pedig testre jól nézel ki, arcra nekem átlagos vagy, mint mondtam, így ha lenne önbizalmad valószínűleg sokan összejönnének veled.

2021. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Küldj képet nekem is
2021. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetben lelkileg kell erősödni! A testi erősítés csak plusz, rosszabb esetben kompenzáció.
2021. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Kép nélkül is meg tudom mondani, hogy nem kellene ezzel ennyire foglalkoznod. Láttam már rengeteg csúnyának számító pasit akinek mégis lett párja, és még ducik is voltak. Az ilyen embereknek van karizmájuk és önbizalmuk. Ez a fajta önbizalom és stabilitás vonzza a nőket. Na de nem az amikor próbálja bizonygatni hogy ő mennyire jó csávó, az inkább elkergeti őket, legalábbis engem biztosan. Azonban bunkónak sem kell lenni és elérhetetlennek.


Legyél természetes, ne gondold túl, beszélgess mintha csak jó ismerősök vagy barátok lennétek, és érezni fogod, ha alakul valami.

2021. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!