Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni.

18f vagyok és egyszerűen nem látom az élet értelmét. Nyugi. Nem arra kell gondolni, hogy nem akarok élni, erről szó sincs. Szimplán csak az, hogy semmitérőek a napjaim, nincsenek barátaim, se egy lány.. Nem volt az életemben olyan lány, aki szeretett volna. Egyetemre fogok menni, mert szeretek tanulni de az állatokon, és a természeten kívül nem nagyon érdekel semmi. Anyámat nagyon szeretem, de sokszor megbántóan viselkedik. Apám keveset van itthon, mert sokat dolgozik. Az, hogy pénz az nincs az már más. Miért van az, hogy szimplán csak áthaladok a napokon és nem élem meg? Nehéz ezt az egészet leirni, ami bennem van.



2021. júl. 28. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ki kell mozdulni ennyi a titok.
2021. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
20%
Azért nem lehet barátnőd,mert az ilyen síró-picsogó nyavalygó gépeket nem igazán csipázzák.
2021. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Találj valami elfoglaltságot hobbit, tűzzél ki magad elé egy célt, pl írod hogy szereted a természetet és az állatokat, akkor menj el a természetbe, állatkertbe máris jobban fogod érezni magad
2021. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Otven evesen visszagondolva gyerekkoromban szorongtam, tinedzserkoromban depresszios voltam, huszonevesen hullamvasut, de legalabb jo is volt. Harminc ota meg lelkileg a topon vagyok. Kepes vagyok jolerezni magam, nyilvan nem gyokerkezeles kozben.

Kinovod.

2021. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
18 éves enis ilyen voltam hogy dejo lenne valaki, aztán rá kellett jönnöm hogy inkább jobb nekem egyedul
2021. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Majd az egyetemen lesznek barátaid
2021. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha segít akkor írj rám, beszélgetünk.
2021. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!