Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A 40 éves férfiak, miért...

A 40 éves férfiak, miért válnak érdektelenné a nők körében?

Figyelt kérdés
Vagy általában mitől nem vonzóak? Vagy egyáltalán mitől lehet külsőleg vonzó egy 40 es férfi. Bevallom, én 41 vagyok, de saját magamon nem látom. Persze kaptam ilyen-olyan megjegyzést, hogy a sok fogyás után szottyadt lettem, de más meg azt állította, hogy ki sem nézek 41 nek. Aztán jött az, ha már eddig nem ismerkedtem, akkor most már kicsi az esélye, mivel a 40+os kategóriát hanyagolják még a 40 es nők is. De miért lehet ez?

2021. aug. 6. 16:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Menő munkahely, jó kocsi szép lakás, sok pénz, és tökmindegy hány éves vagy, ilyen a mai világ, aki mást mond hazudik magának is.
2021. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Aztamindenitneki... Akkor inkább tényleg kinyírom magam... Vagy öregedjek meg így? 😀 Fhuuu mindig feldobjátok a labdát nekem. 😀
2021. aug. 6. 19:55
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tudni kéne 40 évesen van e gyermeked, és hol élsz, ezek is fontosak. gyerektelen férfiakat 40 körül kerülik a nők, ha a szüleiddel élsz azt is.
2021. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekem, nem a szüleimmel élek. De te most érdeklődsz? 😀
2021. aug. 6. 20:01
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem érdeklődöm 53F Csak tapasztalatból tudom 40 év körüli pasikat már leírják, ha nincs gyereke. Hol élsz alatt lakás ház albérlet, értettem. De tény ha még nincs gyereked, menő kocsi, jó állás, ház, pénz,akkor nem vagy keresett árucikk a nőknél, hacsak nem nagyon jól nézel ki,
2021. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Sajnos pocsékul nézek ki 😀 Ezért inkább meghalok, hogy ne egyedül öregedjek megfele. Úgy tervezem, hogy jövő évet még végigszenvedem valahogy magányomban, aztán ennyi volt. De köszi mindenkinek a válaszokat :-) szebb jövőt!
2021. aug. 6. 20:17
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Biztatnálak, de a Magyar nők többsége a te korosztályodban főleg, nagyon magasra teszi a lécet. Ezt teszi azért, mert egy nőre jut 5 pasi, persze ebből 4 link alak, de hát azt nem tudja. 53 évesen én is nézelődök, még pocsékul se nézek ki, a dumám is jó. személyes találkozás is oké, Mikor kiderül nincs menő munka,és csak egy öreg peueot 206, és egy régi parasztház a teljes vagyonom, az nem elég nekik. Ráadásul a fiam is velem él, Mondjuk én már túl vagyok 20 év házasságon, nagyon nem is érdekel az egész.próbálj keresni erdélyi nőket, ők szolidak szépek család centrikusak. Vagy most rengeteg ukrán nő van Magyarországon, és társat keres, még ők is jobbak, igaz a beszéd nehézkes a legtöbb csak oroszul tud.Vagy csúnyácska kövér nő, ők hálásak, mert nem olyan kapósak. de egy átlagos kinézetű Magyar nő úgy el van szállva magától, hogy a holdig meg se áll az álmodozásban, és királyfi kutatásban, tisztelet a kivételnek.
2021. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Akkor jó szálldogálást kívánok nekik 😀
2021. aug. 6. 20:37
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Szard le! Azért menrt nincs nö az életedben nehogy kinyird magad! Él tovább és adj meg mindent magadnak amire van lehetöséged.
2021. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. A szép lakás, jó munka, komoly autó sem biztos, hogy elég.

Nagyon szép lakóparki lakásom van. Két gyönyörű autóm, abból az egyik olyan, hogy a Josh Cartù mellé állhatnék vele a "Roosevelt" téren, stabil az egzisztenciám. Tehát tudnék vetíteni is, de nem dicsekvésből, de tényleg jó életszínvonalon élek. És? Azt hiszitek érdekel is valakit? Hát nem, de mondjuk öngyilok helyett inkább élvezem a javaimat.

2021. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!