Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A 40 éves férfiak, miért...

A 40 éves férfiak, miért válnak érdektelenné a nők körében?

Figyelt kérdés
Vagy általában mitől nem vonzóak? Vagy egyáltalán mitől lehet külsőleg vonzó egy 40 es férfi. Bevallom, én 41 vagyok, de saját magamon nem látom. Persze kaptam ilyen-olyan megjegyzést, hogy a sok fogyás után szottyadt lettem, de más meg azt állította, hogy ki sem nézek 41 nek. Aztán jött az, ha már eddig nem ismerkedtem, akkor most már kicsi az esélye, mivel a 40+os kategóriát hanyagolják még a 40 es nők is. De miért lehet ez?

2021. aug. 6. 16:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem magamra hisz írtam is, de a férfiakat festetted ilyenre, hisz sörhas, fing, egyértelmű, hogy férfira gondoltál, és általánosítani nem kéne. te mondtad nem kell a körülményeket okolni, és igaz is, Aztán jössz milyen nehéz a nőknek, hormonális változások miatt, férfiak nem öregszenek gondolod, száz másik bajuk van. Barátaim között van 60 éves nő akit 40 ek mondanék maximum. És csak igazat adok újra, igen az életedet te alakítod olyanra amilyen, ami van azt te vonzod az életedbe.A körülményeket nem tudjuk irányítani a gondolatainkat viszont igen, és az majd elrendezi a körülményeket.
2021. aug. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az életkor számítana... Ha persze erre programozod az elméd, akkor ezt is fogod látni :(
2021. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

42 éves, független, gyermektelen, nem dohányzó, enyhén defektes

budapesti nő vagyok. Ha gondolod írj!😊

2021. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Társkeresőzz. A nők többsége 5-10 évvel idősebb palota keres magának. Egy próbát megér.

Arra készülj fel, hogy sok az írástudatlan :D


27F

2021. aug. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Mintha azt olvastam volna, hogy a kérdező a szüleivel él.

Na ez most egy olyan dolog, hogy nálam pl kigyullad a vészlámpa és menekülök.

Az lenne az első lépés:elköltözni.

Laktam már elég sok helyen, sőt, csöveztem is 1 hónapig, DE a szüleimhez már csak vendégségbe járok. Megoldottam, mert igényem volt az elköltözésre. 150ezret keresek 30 fölött, tehát nem a pénz a meghatározó tényező.

Egyszerűen az az ember aki a szüleivel él több évtízedig, akarva-akaratlanul el van látva. Tehát egy férfinak nem az édes anyucika-helyettese akarok lenni, hanem az egyenrangú társa.

Emiatt nem kell öngyilkosnak lenni, hanem egy új, felnőtt emberhez méltó életet kezdeni.

2021. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!