Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A 40 éves férfiak, miért...

A 40 éves férfiak, miért válnak érdektelenné a nők körében?

Figyelt kérdés
Vagy általában mitől nem vonzóak? Vagy egyáltalán mitől lehet külsőleg vonzó egy 40 es férfi. Bevallom, én 41 vagyok, de saját magamon nem látom. Persze kaptam ilyen-olyan megjegyzést, hogy a sok fogyás után szottyadt lettem, de más meg azt állította, hogy ki sem nézek 41 nek. Aztán jött az, ha már eddig nem ismerkedtem, akkor most már kicsi az esélye, mivel a 40+os kategóriát hanyagolják még a 40 es nők is. De miért lehet ez?

2021. aug. 6. 16:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
89%
20 as. de mégis igaz, amit írtam A szép lakás, jó munka, komoly autó, és ha akarsz vannak nők szép számmal. nem úgy mint a kérdezőnek. az már más kérdés, hogy a legtöbb ilyen korú nő defektes. 53 éves vagyok, de két éve ugyanúgy vagyok mint te. lehetne randi, de már nincs rá energiám, vagyis lenne de nem éri meg. Hasonló eseteim vannak. A 44 éves gyógyszerésznő 3 hónap kapcsolatban, piros csokor rózsával vártam, miután vittem ebédet a két lányának. az volt a megjegyzése de ráérek. És igen ha ledobom a farmert az ágyra nem szól senki, megfizethetetlen,
2021. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem hülyeség ilyesmi miatt feladni az életed. Negyvenes nő vagyok, soha nem volt párkapcsolatom, de meg nem fordult soha ilyen a fejemben. Vannak hobbijaim, szeretek kirándulni, várost nézni, vagy csak punnyadni szabadidőmben, találj te is magadnak alternatívákat.
2021. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
ez most egy ilyen öngyilkosságot leplező kérdés? annyiszor írod hogy akkor inkábbb meghalok :D...
2021. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
71%

Kedves Kérdező!


Én nem zárom ki a negyvenes férfiak jelentkezésének lehetőségét - ha független és budapesti az illető.


Te az ország melyik részén élsz? Nem próbálnánk meg privátban levelezni?


középkorú hölgy

2021. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
68%
Panaszkodik, aztán tessék, már itt is van női jelentkező. :)
2021. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Kora ***** válasza:
Csesszétek meg! A 40es pasik igazából tökéletes korban vannak. Van már annyi élettapasztalatuk,hogy tudjonak újat mutatni egy fiatalabb lánynak és viszonylag le is vannak nyugodva,de annyira azért nem,hogy ne legyenek izgalmasak. :) Külsőre meg sokan akkor kezdenek el igazán sármosak lenni amikor átlépik a 40et.
2021. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen, most levelezgetünk.


24-es válaszoló voltam.

2021. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
39%

Dögösnek tartottam a 40-es pasasokat. De túl fiatal voltam hozzájuk-eddig:)

Az élettársam nemsokára 40, kíváncsian várom. Valamiért jól áll nekik a 40-45 közti életkor.

És itt jön a DE: akkor, ha nem hanyagolják el magukat. Önmagával szemben kell igényes legyen az ember, nem azért, mert mellette van valaki. 10 évet egyedül éltem, még akkor is 2naponta fürödtem(kva hideg folyóban), mikor nem volt pénzem lakásra és 1 hónapig sátorban laktam. Egyetlen egyszer nem mostam fogat, amíg kórházban voltam egy hétig és kb nem voltam magamnál.

Az ilyen apróságok számítanak. Idegen nyelveket tanultam, sokat olvastam, kirándultam.

Most megkérek mindenkit őszintén, nézzen magába. Szeretne olyan ember mellett ébredi, enni, élni, mint saját maga az eldugott fingszagú szobájában, sörhassal, úszógumikkal, lefelegörbülő szájjal, karikás szemekkel?

Nem? Mindjárt gondoltam. Tessék szépen kiszellőztetni, kidobni a penészedő gyorskajamaradványokat a lakás zugaiból, lecserélni az ágyneműt, elmenni fodrászhoz, kidobni a foszlott alsógatyákat. Kimenni kajakozni, kenuzni, kocogni, fogászatra, focizni a haverokkal stb stb.

Ha az ember jól érzi magát a bőrében, akkor csatlakozni fognak hozzá. Ha bugyborékol a saját szarában, akkor hozzá sem érnek, mert ők is szarosak lesznek.

AKINEK NEM INGE.....

Vegye le magáról.

2021. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
28 a kérdező nem hanyagolja el magát, szimplán ezt dobja neki a gép. Igazad van a legtöbben elhanyagolják magukat 40 felett, sörhas úszógumi stb.Ez érvényes a nőkre is.Nem kéne így lefesteni a 40 feletti férfiakat, nem veszem magamra, de ez az általánosítás elég torz. 53 éves vagyok, nincs sörhasam, sőt átlagnál izmosabb,vagyok nem fingszagú a szobám, rendben van tartva. És fogorvosom is van, pedig egyedül élek, kamasz fiammal. És még nagyon sok férfi nem hanyagolja el magát. De böngéssz végig 40-50 es korosztályt, egy társkeresőn, és a nőknél sokkal több az elhízott kiélt nagyanyám kinézetű, mint a férfiaknál ugyanebben a korosztályban. Szóval a férfiak nevében írom, nem fingszagú szobában tespedünk sörhassal többségében adunk magunkra, bármennyire is többnek látnád ezzel az elképzeléssel a párodat, Egyébként elárulom 40 éves korig nem sokat kell tenni, hogy az Ember tartsa a formáját , 40 fölött kétszer annyit 50 felett háromszor.
2021. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudtam nagyobb betűkkel írni az inget..

Azoknak írtam, akikre ez érvényes. Márpedig aki a gyakorira jár panaszkodni, hibáztatni az életet a maga szomorú helyzetéért, mindig másokra hárítani az összes hibát, miközben ő tökéletes, annak legjobb tanácsként a tükröt lehet javasolni.

Tudom, hogy vannak olyanok, akik adnak magukra, nem keveset ismerek.

Igyekeztem nemtelenül írni.

A nőknek azért nehezebb, mivel egy kvanagy hormonális változáson esnek keresztül, olyan szinten, hogy bajszuk is nő..

Egyezzünk bele, hogy ez az ország nem tartozik az egészségesek közé. Itt az átlag siralmas állapotban van. Láttam tőlünk nyugatra olyan 70 éveseket, akik engem is leköröznek.

Az ember szereti azt hazudni magának, hogy ő nem tehet semmiről, kegyetlen a sors, hülye mindenki. Nem mondanám ezt, ha nem mentem volna keresztül rajta én is. Csak hála Istennek, azt hiszem javultam.

2021. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!