Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális az,ha valaki egy...

Normális az,ha valaki egy emberről álmodozik,de nem szólítja meg nem ír rá,mert attól fél nem olyan az illető mint gondolta?

Figyelt kérdés
Az ember van hogy szerelmes valakibe,jónak gondolja,de nem akarja megszólítani nehogy kiderüljön mégsem olyan jó?És akkor így megmarad abban a tudatban hogy akibe szerelmes,az egy jó ember.Nincs csalódás.

2021. aug. 7. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szinte mindenki érzett így
2021. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát meglátja,megszerezni,de közel nem akar kerülni hozzá,nehogy kiderüljön hogy egy rossz emberbe szerelmes.Így marad a tudat,hogy egy remek emberbe szerelmes az illető.
2021. aug. 7. 13:37
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogy mennyire normális, de szerintem eléggé gyakori ez. Sokszor előfordul az hogyha egy olyan valaki tetszik, akit nem ismersz hogy egy ideális képet alkot róla az ember és hát érthető hogy nem akarja ezt a képet elronatni ezért inkább csak csodálja távolról anélkül hogy megpróbálná megismerni hogy milyen is ő valójában. Persze ez nem egy jó dolog, hiszen így igazából nem is magába az emberbe szerelmes csak egy saját maga megalkotott képbe. Nem mondanám ezt abnormálisnak, de ezzel igazabol csak magadat vered át.
2021. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem normális de mostanában ahogy látom elég gyakori
2021. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszab dolog: ahelyett, hogy állandóan csak TFH-zik valaki valamin, meg is szólíthatná inkább.
2021. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hm, én ilyet sosem tapasztaltam..

Éppen az volt velem, hogy aki megtetszett, ahhoz kb.odamentem és kapcsolatba kerültünk:)

Kivétel akkor, mikor egy antikváriumos pasas tetszett meg, másnap visszamentem, hogy estére hívjam el egy jazzkoncertre, de akkor már sajnos nem ő volt ott..

Sosem éreztem ilyesmi amit leírtál, csak ennek az ellenkezőjét. Megleptél.

2021. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!