Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A körülményeim jók, de az...

A körülményeim jók, de az ismerkedés, csajozás nem megy és ezért boldogtalan vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azt érzem hiába, keresek jól, amiből 22 éves koromra már sikerült is vennem egy saját házat, amit szépen lassan újítgatok, mégse érzem magam boldognak.

Eddig csak 2 nőm volt. És az utóbbi időben nagyon rám jött a magány, hogy hiába van házam, ha abban is egyedül leszek.


-De a kérdésem az, hogy ha valaki nem egy "nagy dumás menő", flörtölős srác, az sose fogja kiélni magát, csajozni, szexelni, ilyen téren? -


Most úgy érzem hiába, jók a körülményeim, ha ezeket meg kihagytam eddig az életemből, csajozás stb, akkor nem ér semmit az egész.

Lehet egy kicsit össze-vissza de hátha tud valaki rá mondani valamit. Köszi.


2021. aug. 8. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Majd jön az életedben egy nagyon szép és kedves lány,aki mind azt amit eddig felépítettél jól elb..za,aztán meglesz a boldogságod.
2021. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Ne házasodj...
2021. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi a bíztatást. 😄
2021. aug. 8. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Így van, addig örülj amíg nincs melletted valaki, aki kihúzza alólad, mind azt amit eddig felépítettél.
2021. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én csak egy tanácsot tudok adni: ne hallgass gyk-s incelekre.
2021. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van házad, volt barátnőd, mit akarsz még az élettől?


Engem még csak észre sem vesznek a lányok.

Szerintem legyél hálás azért, amid van. Én lakást örököltem, és iszonyatosan hálás vagyok érte. Ha ez az ingatlan nem lenne, mehetnék társbérletbe, vagy maradhatnék a mamahotelben, nos, nyilván egyik sem ideális helyzet.


Igaz, elcsépelt tanács, de azt javaslom, hogy próbáld megkeresni az élet kisebb örömeit, ragadj meg kisebb lehetőségeket. Én is sokszor magányosnak éreztem magam az utóbbi hónapokban, a baráti kapcsolataim leépültek, egyetem online volt, a munkahelyemen nem annyira sikerült beilleszkedni, de ott amúgyis zombik az emberek.


Én végül elmentem az unokatesókkal nyaralni, szomszéd bácsival együtt felújítottam a motoromat, találkoztam innen gyakoriról emberekkel, és máris kevésbé voltam magányos.

Ja...! És a macskák. Tudatosult bennem, hogy macskás bácsi leszek. Lesz 10 Karthauzim, aztán egy egész tenyészetem. (poén)

A macskák kedvelnek engem, a lányokkal ellentétben! 😅


Kívánom neked a legjobbakat!


21F

2021. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan próbálkozz ha van lehetőséged, a családunkban az egyik rokon gyereknek szokásává vált hogy akivel felfigyeltek egymásra, odament hozzá a boltban is, utcán, és kikérdezte gyorsan. Volt aki elküldte mert megijedt ettől, de akadtak ismerősei is.

Beleunt abba hogy erőltetett módon kötelező jelleggel szórakozni kelljen járni ahhoz hogy egy ittas csajjal kínlódjon, erőt vett magán és inkább a spontán helyzetekre szakosodott :D


Viszont legyél tisztában azzal hogy ki az akivel még érdemes lenne foglalkozni, lehetőleg ne olyanok után menj aki látszólag csak lehúzna.

Nekem legutóbbi próbálkozásom elég jól indult, aztán a csaj egy üdítő majd később egy kávé után vette a fáradtságot hogy elmondja ott hagyta a kölyök 23 évesen egy gyerekkel.

2021. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem első sorban ne kérkedj a körülményeiddel, mert ez könnyen visszatetsző lehet - akkor is, ha te nem érzed kérkedésnek, másoknak jöhet úgy le. Magyarországon sokkal inkább a siránkozás divat, már az elégedettséget is képesek emberek felvágásnak érezni. Persze ismerkedésnél még túlozni, akár felvágni is szokásuk egyeseknek, de az se mindegy, hogy milyen emberekkel akarod magad körülvenni. Vannak, akik kimondottan a pénzes/jómódú pasikra buknak, hogy mindenféle ajándékokat, kényelmet, egyebet kapjanak, aztán lecserélik, ha jön egy másik, adakozóbb donor. Olyan is van, akinek ez megfelel így, csak nem árt tisztában lenni a helyzettel, hogy ne érjenek kellemetlen meglepetések.


Az teljesen normális, hogy hiányzik a kapcsolat és egyáltalán ne érd be vele, hogy nincsen. Tegyél érte, hogy legyen, mert csak rajtad múlik és azon, hogyan állsz hozzá. Ha te nem teszel érte, hogy megtaláld a hozzád illő lányokat/nőket, akkor magaddal is kitolsz, mert sosem találod meg őket, meg velük is kitolsz, mert elveszed tőlük az esélyt, hogy veled találkozhassanak és kénytelenek lesznek helyetted mással beérni ők is. És ez a többi válaszolóra is vonatkozik. Szedjétek össze magatokat srácok! Nem szabad feladni!


A hogyanról olvasd el a válaszokat ennél a kérdésnél, elég jól összefoglalták:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1129..

2021. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!