Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondoltok az életemről?

Mit gondoltok az életemről?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok, a szüleim már meghaltak 17 éves koromban egy balesetben, nagyszüleim is meghaltak, testvérem nincs, illetve semmi rokonom sincs. Barátaim sincsenek, párkapcsolatim sem volt sosem.


Egyedül élek egy albérletben.


Nincs iskolai végzettségem, csak 8 általánosom van. Nincs jogosítványom sem.


Senkivel sem beszélek. Ha meghalok egyszer, vagy ha most meghalnék, a temetésemet nem tudom hogy ki fizetné ki, illetve senki sem lenne ott!


Nem járok sehova sem a munkán kívül, kerülöm az embereket, kerülök mindenkit. Lányokkal sem tudok ismerkedni, mert szégyellem hogy csak 8 általánosom van meg ezeket a dolgokat, így kerülöm az ismerkedést.


Régen sokszor öngyilkos akartam lenni, de ma már az sem érdekel. Egyszerűen teljesen kiégtem, semmi sem érdekel. Van, hogy csak mereven bámulom a falat órákon keresztül, és nem történik semmi. Vagy csak hallgatom az autókat, a külső zajokat.


Igazából nekem a legjobb az lenne, ha újraszülethetnék, és kezdhetném előlről. Nincs már erőm elkezdeni az iskolát még egyszer ennyi idősen.


Tehát én szeretek élni, csak nincs már erőm semmihez sem, és csak előlről szeretném kezdeni az egészet.


2021. aug. 13. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Pedig jobb lenne, ha elkezdenél egy sulit, leérettségiznél. Ott sok ismerősöd lehetne. Barátságokat tudnál kialakítani. Ha te nem akarsz magadon segíteni, más sem fog. Meglátod megteszed az első lépést és meg fogsz lepődni, hogy szépen haladsz előre csak akarnod kell. Rázd meg magad, fel a fejjel.
2021. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell újra kezdened, csak válasszál ki és tanulj meg egy építőipari szakmát.

Ebből óriási a hiány ezért nagy rá a kereslet, és hívnak majd mindenhová a kuncsaftok.

Azután dől a lé, lesz autó, saját lakás, meg jönnek a lányok is a pénzszagra.

5 év múlva már másképpen látod majd az életedet, meg a világot.

2021. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha igaz amit írtál akkor kemény ember vagy.Minden tiszteletem.Ez a keménység,nem a gyúrás.
2021. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha van szabad időd nézni a falat, akkor keress egy hobbit, és élj annak! :) És közben akár találhatsz is olyat, aki ugyanazt szereti csinálni.
2021. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Hogy még sok jó dolog van előtted. Ha észnél vagy. Az építőiparral vagy más hiányterülettel foglalkozó szakma a legjobb ötlet. Ez (+ a jogsi) még lényegesebb, mint az érettségi. Azt a "következő körben" is lerakhatod.

Egy jól fizető szakma sorban bevonzza majd a sikerélményeket a többi területről. Te még nagyon fiatal vagy, ha elindulsz, hosszútávon, kitartással bármilyen célt elérhetsz.

2021. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tombol az ego. Ha elfogadnád, hogy senkit nem érdekelsz, akkor sokkal egyszerűbb lenne. De te azon agyalsz, hogy mi lenne, ha meghalnál. Semmi nem lenne. Ha a világ legnépszerűbb embere meghalna, akkor sem lenne semmi. Az, hogy valaki akarsz lenni teljesen érthető, de érdemes szembenézni azzal az egyszerű igazsággal, hogy az emberek nagyon nagy része semmit nem számít önmagában. Eltűnésük semmilyen fennakadást nem okozna. Ha felismered a jelentéktelenségedet, akkor megváltozik az életed és még lehet belőled valaki:)
2021. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!