Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet megtörni a...

Hogyan lehet megtörni a magány körforgását?

Figyelt kérdés
A vírus utáni időben kellett ráeszmélnem, hogy szeretnék jobban szociális életet élni, viszont mivel eddig nem fektettem bele túl sok energiát a társas kapcsolataimba, nem igazán ismerek sok embert. Néhány ismerősömmel tudok lógni néha, de az csak három embert jelent így nagyon elszigeteltnek érzem magam. Nincsenek már érzelmi gondjaim, szimplán csak tanácstalan vagyok. Szóval adja magát a kérdés: milyen pontos, konkrét tevékenységekkel tudnék több embert megismerni? Illetve, ha volt valaki hasonló szituációban hogyan változtatott rajta?

2021. aug. 13. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerkedéssel, beszélgetéssel próbálkoztál már?
2021. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt mondom, hogy foglald el magadat, és első körben semmiképp se a társaságra hegyezd ki a dolgot, hanem a magányra, azaz hogy magány ≠ egyedüllét. Tehát attól, hogy egymagad vagy, még nem kellene magányt érezned. Alakíts ki egy ritmust az életedben, hobbikat, sport, tanfolyam, stb... ezekhez később az emberek is jobban tudnak majd kapcsolódni, mint ahhoz,,ha csak a semmiben lógsz, és unod magad folyamatosan, és keresed, hogy kit szívhatnál le. Kisarkítva kicsit...
2021. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Egy kiskutyával. Vagy egy kiscicával.:)
2021. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó a 3-as ötlete. És kutyázással már nyitva is a kapu az ismerkedésre. A kutyások kedvesek szoktak lenni. :)
2021. aug. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztosan jó ötlet ajánlani egy élet felelőségét egy olyannak, aki a sajátjával sincs még rendben? Kisállat az most még szerintem túl sok felelősség lenne.
2021. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!