Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megtalálhatom a társam/párom?...

Megtalálhatom a társam/párom? Efféle magány normális?

Figyelt kérdés

Mármint én nem vagyok teljes mértékben magányos, mivel vannak barátaim és viszonylag sokat beszélgetek ha van rá személy.

Viszont számomra ezek mellett is nagy magány gyötör. Hiszen attól, hogy 2 hetente elmegyünk 1 este bulizni (mert Budapesten élek) attól még túlnyomó többségben egyedül vagyok. Még akkor is ha néha beszélgetek valakivel, valamiről. De általában én keresek fel mindig valakit.

Régebben voltak randijaim, akkor ez a magány valamennyire csillapodott, mivel ilyen fázisban (az elején) mindig nagyon érdeklődő a másik fél, meg akar ismerni, és ilyenkor nem éreztem magam egyedül, hiszen törődött velem, érdekeltem. Viszont még csak 1 kapcsolatom volt és az se tartott túl sokáig és már 21 múltam, szóval ez az egész párkapcsolat számomra egy másik világ, amiből nekem még nem jutott ki.

Pedig én úgy érzem teszek érte, mármint internetes társkeresőt is próbáltam meg néha ilyen bulikban. De nem jött soha össze, és a magányom felülkerekedett már ezen és eléggé letörtnek érzem magam.

Ezen, hogyan lehetne javítani? És hol tudnék megtalálni egy társat, aki akár ezeket is megérti és elfogad?

21/F



2021. aug. 15. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért nem lehet Budapesten találni senkit,igaz elég nagy köcsögök vannak arra felé. Amúgy normális de kapcsolatban is lehetsz magányos...
2021. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Benne van az is, hogy sok lány foglalt, valóban más a természetük mint egy vidékinek vagy szimplán azok akik bejönnének nem járnak el annyira (mint én se). Lehetek persze, csak én még ezt nem tapasztaltam meg, mikor valaki volt mellettem pont, hogy normálisan és jól érzetem magam.
2021. aug. 15. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Munkahely? Iskolatársak? Helyi közösségek? A környékbeli boltok eladónői, pénztárosnők? Sok helyen lehet szóba elegyedni. Egy kis mosoly és észre fogod venni, hogy vevőek-e rád? Esetleg gyülekezet, ha netán vallásos vagy? Melyik társkeresőt használtad?


Nézz itt szét:


[link]

2021. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló nehézségekkel küzdök, bár én "csak" nem tetszem a lányoknak. Szintén budapesti vagyok, ha gondolod, beszélgessünk.


21F

2021. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!