Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy hétig totál egyedül...

Ha egy hétig totál egyedül lennél otthon, mit csinálnál?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy senkit se ismersz a környéken, nincs melód se sulid még, a családod meg lelépett
2021. aug. 15. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Főznék, sütnék, takarítanék, kertészkednék és persze első lenne h ettől függetlenül keresek melót.
2021. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Van melóm csak leállás van.

Reggel óta vagyok egyedül és nagyon nehezen viselem. Nap közbe még úgy ahogy elvoltam, de ahogy jön az este egyre szarabbul vagyok, ilyen kisebb pánikrohamok törnek rám, már szétbőgtem a fejemet és nem tudom, hogyan fogok kibírni egy hetet

2021. aug. 15. 19:24
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Beszélgess itt vagy chateken. Játssz. Olvass.
2021. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
(Otthon, és senkit nem ismerek a környéken? Ez fura. No, de megpróbálok válaszolni.) Ha egy évet írtál volna, talán elgondolkodom (bár én imádok egyedül lenni). De egy hét, ráadásul otthon... csak szerintem smafu? Csinál az ember egy nagy-nagytakarítást és 4-5 nap eltelt (ha a szülői házra gondolok - mert a lakás az annál azért kisebb, arra elég 1-2 nap). Ebből fakadóan a maradék 2-3 (a lakás esetében a maradék 5-6) napot olvasással, írással, főzéssel, tornázással, game-eléssel töltöm.
2021. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Elöszőr is nagytakarítanék, mert senki nincs útban, akkor és annyit csinálok, ahogy nekem tetszik.

Másodszor egész nap angol szövegek mennének, hogy csak azt hallhassam.

Harmadszor minden nap valami finomat föznék magamnak.

Negyedszer minden nap nagyokat sétálnék.

2021. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Csináld azt, amire a legkevesebb időd jut máskor. Annyi program van mindenfelé ilyenkor, vegyél részt bennük. Ne maradj egyedül. Estére meg kellemesen elfáradsz és jót fogsz aludni.
2021. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Tudsz játszani, olvasgatni, kommunikálni, videókat nézni a neten. Televíziót tudsz nézni, - ha nem érzed úgy, hogy elhülyülsz a sok reklámtól. Főzőcskézhetsz, ha gondolod, - de ha nagyon fáradt vagy, akkor nem javasolt ebbe belekezdeni, mert ha a lángon felejted a kaját úgy, hogy közben elalszol bent, az nem igazán jó senkinek! Biztos van olyan tevékenység is az életedben, amit már régóta terveztél, hogy megvalósítod otthon, de erre eddig nem jutott időd, - most itt a kiváló alkalom arra, hogy megvalósítsd!
2021. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Sütnék, főznék, kirándulni mennék, olvasnék, sorozatot néznék, itt tölteném az időm. Próbálnám egyensúlyban tartani az aktív és passzív pihenést.
2021. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Rendbevágnám a lakást úgy istenesen, beszereznék minden olyan dolgot, amit halogatok, nincs kedvem foglalkozni vele, elmennék házakat nézni, megnéznék egy csomó sorozatot, meg filmet, amire nincs idő és hasonlók.

El tudnám foglalni magam

2021. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
végre kialudnám magam, senki se zavarna
2021. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!