Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Légyszi tanácsot...

Mit tegyek? Légyszi tanácsot adjatok így is teljesen kész vagyok..

Figyelt kérdés

El akarok tünni.. Vagy legalábbis megnyugodni egy kicsit... Fáj a fejem s nem tudom mit tegyek..

Ha el megyek akkor a rendőrség egy idő után a keresésemen lesz gondolom, haza jönni meg nem merek utána mert csak veszekedés lesz.. Apummal élek s minden nap veszekszik velem anyum itt hagyott.. Egyikkel se tudok normálisan beszélni-mindig én vagyok a hibás s ők nem, barátaim nincsenek szarok a körülmények is..

Meg ez a r*hadt megfelelési kényszer...

Az öngyilkosságon is gondolkodtam de félek s nem lennék képes... Csak 1-3 nap kéne hogy ne legyek itthon...



2021. aug. 20. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha van sportcipőd, vedd fel reggelenként és esténként. Menj el futni! Jót tesz a lelkednek, a testednek néhány köröcske teljesítése.


Remélem, hogy van valami parkszerűség a lakóhelyed környékén, futópályával kiegészítve. Ott ki tudod sportolni magadból a rossz érzéseket.

Hidd el, utána minden negatív spirál pozitívvá alakul.


Én éppen most este próbáltam - közel 35 év kihagyás után - és kifejezetten MENNYEI ÉLMÉNYT éltem át kocogás közben. Minden szorongásom és lelki nyavalyám alábbhagyott szinte azonnal.


Ui: persze nem árt, ha időnként gyorsabb sétára váltasz vissza a futólépésből, nehogy nagyon kimerüljön a szervezeted hirtelen. Én akaratlanul is figyeltem a nálam edzettebb, gyakorlottabb futókat...

2021. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Budapesten élsz?
2021. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
én is a sportot ajánlom, bármelyiket.
2021. aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyi időd van még a 18-ig?

Ha elviseled a vegyes társaságot, menekülhetsz a gyámügyhöz.

Az iskolapszichológust mindenképpen keresd fel, titokban is lehet, még pár nap és indul a suli.

2021. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az 1-essel teljesen egyetértek. Meg biztos van szobád, olvasgass, tanulj. Ha van kertetek, akkor ott is tudsz hasznos dolgot találni magadnak ténykedésként.


Nekem is voltak hasonló gondjaim, meg vannak időnként. Magam is járok kocogni. Jót tesz. A másik, amit szoktam, hogy beülök egy templomba elmélkedni, vagy csak hallgatni a csöndet.

2021. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Birom,hogy nem válaszol semmit.
2021. aug. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!