Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt veletek olyan, hogy...

Volt veletek olyan, hogy lassan beledepressziósodtatok a több éves egyedüli otthoni munkába?

Figyelt kérdés

Én régóta otthon dolgozom, számítógéppel, kreatív területen, de néha azt érzem, megbolondít a magány, hogy nincs kivel megbeszélni a dolgokat, én se kérhetek senkitől segítséget, tőlem se kérnek, mindenben magamra maradok. Persze megoldom ezeket, csak egyedül sokkal kevésbe vagyok motivált.


Régen, volt munkahelyeimen én voltam az, aki mindenkinek segített, az asztalomnál sorban álltak a kollégák, mert mindenre azonnal volt ötletem, javaslatom, hogy kéne összehozni, és általában elég népszerűnek számítottam.


Amióta egyedül dolgozom, annyira elveszett a motivációm, hogy egy-egy félórás munkán napokig ülök, képtelen vagyok nekiállni, inkább kimegyek sétálni, elkezdek unalom-enni, youtube -ozni, minden mással foglalkozni, aztán a határidő előtt párt órával nagy nehezen ráveszem magam, hogy megcsináljam.


Más is járt így?


f39



2021. aug. 28. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem több éves, de idén megyek egyetemre, és idén is érettségiztem így nekem is úgy telt az utolsó évem, hogy határidőre mindent visszaküldeni gépen, és kb ugyanazok jellemzőek mint nálad :/ 18L
2021. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
29f nekem is
2021. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj a környezetedben keresni valakit, akinek hasonló gondjai vannak, bútorozzatok össze munkaidőre, akár béreljetek együtt egy irodát, vagy keress egy bérelhető coworking helyet, az pont arról szól, hogy akiknek nincs otthon munkára alkalmas helyük, vagy nem kell céghez bejárni, azok egy közösségi irodát használnak, így mégis emberek közt vannak, van kivel dumálni a konyhában egy kávé mellett, stb.
2021. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!