Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is hallgat nagyon depressz...

Más is hallgat nagyon depressziós zenét?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor miért és milyen számokat szeretsz hallgatni?
2021. aug. 29. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Mert épp olyan kedvem van hozzá, vagy mert csak tetszik maga a szám.

Lehet valaki azt mondja h kornyikálás vagy szar de nekem nagyon tetszik és megérinti a lelkemet magával ragad. Egy emlékeket és érzelmeket kötök hozzájuk és azok ilyenkor feltörnek vagy jó v rossz értelemben attol függ mit kötök hozzá.

2021. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Én is szoktam. Vagy azért, mert rossz kedvem van, és ilyenkor ez vidít fel, vagy azért, mert nosztalgiázni akarok, vagy egyszerűen csak mert szeretem. Néhány mai számnál milliószor mélyebb tartalommal bírnak a régebbi "depis" dalok, főleg, ha a körülményeket is ismered.

Annyira szívből szólnak, annyi érzelem van bennük... Szerintem kicsit a művész is felszabadul, amikor végre ki tudja adni ezeket magából.


Most például ezt hallgatom:

[link]

2021. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=wcaZcbain2s


Ezeket nagyon szeretem, hiába nem tudok oroszul.


F

2021. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2021. szept. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!